Міська рада
Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 19 гостей на сайті

Біля входу в долину смерті у 1991 році встановлено гранітний обеліск, який попередньо був розташований у самій Долині з 1968 року. Виготовлений він на Новолабунському побутовому комбінаті. На ньому викарбувані слова «Стій, прохожий, зупинись, цьому місцю поклонись…», які знає кожен житель села Воробіївка, та з шаною і скорботою приходить на це місце. Перший бетонний обеліск було встановлено у 1952 році.

Спустившись алеєю вниз, можна побачити вхід у меморіальний комплекс у вигляді арки, в якій укріплено два поминальні дзвони. Далі розташована загальна могила праху розстріляних і спалених мирних жителів сіл Воробіївка та Храбузна і скульптура скорботної матері з піднятими вгору руками, яка стоїть на височині, ніби закликає прийдешні покоління зберегти мир і спокій на землі та молиться за своїх дітей – солдатів, які загинули на фронтах війни, мирних жителів, жорстоко закатованих та вбитих фашистами. Тут є стела, на якій викарбувані імена тих, хто був розстріляний та спалений у цій Долині смерті 24 січня 1944 року.

Всього на цьому місці було розстріляно і спалено 263 людини. Чудом урятувались тільки два хлопчики, яких прикрили тілами їх родичі. Прийшовши до тями, вони вибрались з-під мертвих тіл та пішли геть від цього страшного місця. Але майже щороку, якщо їм дозволяв стан здоров’я, вони 24 січня приходили разом з односельчанами до цього місця щоб пом’янути своїх батьків та матерів, дідусів та бабусь, сусідів та просто односельчан.


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання