Міська рада
Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 28 гостей на сайті

На початку XX століття місто Полонне було власністю панів Карвіцьких. Вони займались розвитком торгівлі і в 1901 році почали будувати млини по виробництву високоякісного борошна, яке експортувалось на зовнішні ринки.

Для обслуговування цих млинів було побудоване двоповерхове приміщення по центральній вулиці міста. Тут була контора млинів. Приміщення збудоване з місцевого матеріалу - цегли, а також гарно оздоблене ззовні.

Сюди приїздили купці з різних країн Європи, з якими місто вело торгівлю. Після революції це приміщення було ще добротним і використовувалось як адміністративний будинок. До війни і після війни до 50-х років в приміщенні працював райвиконком. З 50-х років XX століття в приміщенні розташувалась редакція районної газети, яка тут працює і до сьогодні.


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання