Міська рада
Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 27 гостей на сайті

Голодомор 1932-1933 років, який забрав мільйони життів, не оминув і Полонщину – сотні наших земляків стали його жертвами. В пам'ять про них у Полонському районі встановлено 14 пам’ятників та пам’ятних знаків. Серед них і пам’ятний знак у м. Полонному, розташований у центрі міста, на мальовничому березі річки Хомори.

Урочисте відкриття відбулося 30 вересня 2006 року, в день святкування 1010-річчя нашого міста.

Автором проекту є В.І.Плис. Загальна площа комплексу становить 300 м². В центрі комплексу чорний хрест висотою 3 метри, а навколо нього розташовані 20 тумб із табличками (19 сільрад і 1 загальна).

В пам'ять про страшні події 1932-1933 років та жертв цих подій, в день вшанування жертв голодомору 1932-1933 років проводяться мітинги-реквієми біля цього та 13 інших пам’ятників у Полонському районі.


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання