Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 24 гостей на сайті

Виконавчий  комітет  Полонської міської ради  об’єднаної територіальної громади оголошує громадські слухання місто-будівної документації «Генеральний план м.Полонне». З матеріалами Генерального плану можна ознайомитися каб.№9  приміщення виконавчого комітету Полонської міської ради  об’єднаної територіальної громади та на сайті Полонської міської ради ОТГ за адресою www.polonne.km.uaПропозиції та зауваження  приймаються на протязі місяця за тел..2-05-46 з дня опублікування оголошення.

Міський голова ОТГ                                                Ф.Скримський


Про проведення громадського обговорення  проекту Генерального плану міста Полонного та громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення Генерального плану м. ПолонногоМістобудівна документація «Генеральний плану м. Полонне Хмельницької області» виконана ДП «Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «Діпромісто» імені Ю.М. Білоконя» відповідно до договору №1218-01-2015 від 15.06.2015, укладеного з виконавчим комітетом Полонської міської ради скачати

Про затвердження персонального складу погоджувальної комісії із вирішення питань скачати


Розроблення генерального плану обумовлене необхідністю вирішення поточних питань забудови міста та змінами нормативно-законодавчої бази (Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності» (п. 9 ст. 17), ДБН Б.1.1-15:2012 тощо).

У проектній документації визначені: перспективна чисельність населення, розміщення житлово-громадського будівництва, забезпечення інженерно-транспортною інфраструктурою, необхідними заходами з інженерної підготовки та захисту території.

Розділи «Інженерно-технічні заходи цивільного захисту (цивільної оборони) на особливий період» та «Інженерно-технічні заходи цивільного захисту (цивільної оборони) на мирний час» виконуються за окремими завданнями на розроблення.

Містобудівна документація виконана відповідно до діючих Державних будівельних норм (ДБН 362-92**, ДБН Б.1.1-15:2012 та ін.), а також інших нормативних документів.

Згідно завдання на розроблення основні показники генерального плану визначені на розрахунковий період (етап 15-20 років) до 2036 року. Строк дії генерального плану не обмежується (Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності»).

При розробленні генерального плану були враховані:

-           «Схема планування території Хмельницької області», Київ, інститут «Діпромісто», 2014 р.;

-          «Генеральний план м. Полонне», Київ, інститут «Діпромісто», 1992 р.

Також були використані інші матеріали, надані Полонською міською радою, службами Полонського району та Хмельницької області.

Схеми проекту виконані на цифрованій картографічній основі у державній геодезичній системі координат УСК-2000 масштабу 1:5000 (надана Замовником, лист від 17.12.2015 р. №1625) та вихідній інформації станом на 1.01.2016 р., які були надані Замовником.

Креслення виконані з використанням технології геоінформаційних систем (ліцензійовані програми ArcVieW 3.2 та ArcGis 9.1).

Згідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» ст. 16 п.1 «Містобудівна документація на місцевому рівні розробляється з урахуванням даних державного земельного кадастру». План існуючого використання території виконаний згідно наданих замовником матеріалів земельного кадастру лист від 23.02.16 р. №246. Також, були використані дані публічної кадастрової карти згідно листа від 15.09.2016 р. №1838.

Затверджена у чинному порядку дана містобудівна документація є обов’язковим документом для всіх організацій та установ, які здійснюють будівництво на території міста.

Згідно «Переліку відомостей, що становлять службову інформацію у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України», затвердженого Наказом Мінрегіонбуду України від 06.06.2011 мають обмежувальний гриф «ДСК» (спецчастина). Дані вимоги відносяться до розділу «Водопостачання та каналізація», виконаного у складі містобудівної документації «Генеральний план м. Полонне Хмельницької області» з обмежувальним грифом «Для службового користування». 

Пояснювальну записну скачати

Основні положення скачати


Генеральний план міста Полонне. Основні креслення дивитись/скачати

ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ

(відповідно виконаного історико-архітектурного опорного плану) Завантажити

 

Генеральний план міста Полонне. План існуючого використання території дивитись/скачати

Генеральний план міста Полонне. Схема інженерного обладнання. Енергопостачання дивитись/скачати

Генеральний план міста Полонне. Схема інженерного-будівельної оцінки території дивитись/скачати

Генеральний план міста Полонне. Схема інженерногоінженерної підготовки та захисту території дивитись/скачати

Генеральний план міста Полонне. Схема існуючих планувальних обмежень дивитись/скачати

Генеральний план міста Полонне. Схема проектних планувальних обмежень дивитись/скачати

Генеральний план міста Полонне. Схема розташуання населеного пунктув системі розселення дивитись/скачати

Генеральний план міста Полонне. Схема вулично-дорожньої мережі міського та зовнішнього транспорту дивитись/скачати


Характеристика територіальних зон міста


План зонування (зонінг) - Завантажити.

ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ПЛАНУ ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ МІСТА (ЗОНІНГ)

(відповідно виконаного історико-архітектурного опорного плану) Завантажити


ГЕНПЛАН Бражинці - Завантажити

ГЕНПЛАН Прислуч - Завантажити

ГЕНПЛАН Черніївка - Завантажити

ГЕНПЛАН Новолабунь - Завантажити

ГЕНПЛАН Кустівці - Завантажити


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання