Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 14 гостей на сайті

До уваги депутатів!

 

Рекомендований графік засідань постійних комісій

Полонської міської ради ОТГ

 

Комісія

Дата та час

Комісія з питань  земельних відносин, будівництва, перспективного розвитку та охорони навколишнього природного середовища (Голова комісії – Пасіщук Віктор Вікторович)

08.08.2018 - 1300

Комісія з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку (Голова комісії – Вістяк Юрій Олександрович)

07.08.2018 - 1300

Комісія з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва, агропромислового комплексу та сфери послуг (Голова комісії – Бобров Олександр Анатолійович)

07.08.2018 - 1000

Комісія з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури, спорту та соціального захисту населення (Голова комісії – Борозенна Любов Наумівна)

08.08.2018 - 0900

Комісія з питань прав людини, законності, депутатської  діяльності та етики (Голова комісії – Ковеня Анатолій Володимирович)

08.08.2018 - 0900

 

 

Секретар ради                                                                               Л.Сосун

 

 

 

І. Комісіяз питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку:

Голова комісії – Вістяк Юрій Олександрович;

Члени комісії:

2. Шуляк Олег Ігорович;

3. Цюпенко Олег Володимирович;

4. Шпег Віталій Іванович;

5. Олексієнко Олександр Олександрович;

6. Сосун Лариса Анатоліївна;

7.  Цимбалюк Валентин Васильович;

8.  Вощатинський Олександр Олександрович;

                9.  Рибачок Анатолій Миколайович.

ІІ. Комісія з питань  земельних відносин, будівництва, перспективного розвитку та охорони навколишнього природного середовища:

 Голова комісії:  Пасіщук Віктор Вікторович;

Члени комісії:

2.  Грибенко Наталія Григорівна;

3.  Рибачок Олег Леонідович;

4.  Савіцька Лідія Миколаївна;

5.  Шимон Василь Анатолійович;

6.  Шидей Микола Васильович;

7.  Самольчук Олександр Степанович.

ІІІ. Комісія з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва, агропромислового комплексу  та сфери послуг:

Голова комісії:  Бобров Олександр Анатолійович;

Члени комісії:

2. Вельма Юрій Петрович;

3. Назарук Тетяна Петрівна;

4. Яновер Максим Едуардович;

5. Шудрак Ігор Юрійович;

6. Тесля Олександр Андрійович;

7. Матюх Андрій Васильович.

ІV. Комісія з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури, спорту та соціального захисту населення:

Голова комісії:Борозенна Любов Наумівна;

Члени комісії:

2. Свінціцька Марія Степанівна;

3.Трояк Олена Олександрівна;

4. Горбачова Тетяна Сергіївна;

5. Новіцький Володимир Миколайович;

6. Сімчера Іван Васильович.

V.  Комісія з питань прав людини, законності, депутатської  діяльності та етики:

Голова комісії: Ковеня Анатолій Володимирович;

Члени комісії:

2. Єпішева Світлана Василівна;

3. Ступак Юрій Ананійович;

4.  Добровольський Валерій Леонідович;

5. Корніюк Олександр Миколайович.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання