Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 23 гостей на сайті

Сосун Лариса Анатоліївна

Народилася 18 листопада 1984 року в с.Новоселиця Полонського району Хмельницької області.

З 1991 по 2002 р.р. навчалася у Новоселицькій  загальноосвітній школі.

З 2002 по 2007 р.р. навчалась в  Державному вищому навчальному закладі «Державний агроекологічний університет» та отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності».

З 2009 по 2015 роки працювала на посаді головного бухгалтера Новоселицької сільської ради.

в 2015 році обрана депутатом Полонської міської об’єднаної територіальної громади.

Рішенням №3 1-ї позачергової сесії І скликання від 3 грудня 2015 року обрана секретарем Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади.

Одружена. Має сина та доньку.

Відомості про доходи можна переглянути на офіційному порталі Національного агенства з питань запобігання корупції - Перейти.

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання