Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 31 гостей на сайті

Сосун Лариса Анатоліївна

Народилася 18 листопада 1984 року в с.Новоселиця Полонського району Хмельницької області.

З 1991 по 2002 р.р. навчалася у Новоселицькій  загальноосвітній школі.

З 2002 по 2007 р.р. навчалась в  Державному вищому навчальному закладі «Державний агроекологічний університет» та отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності».

З 2009 по 2015 роки працювала на посаді головного бухгалтера Новоселицької сільської ради.

в 2015 році обрана депутатом Полонської міської об’єднаної територіальної громади.

Рішенням №3 1-ї позачергової сесії І скликання від 3 грудня 2015 року обрана секретарем Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади.

Одружена. Має сина та доньку.

Відомості про доходи можна переглянути на офіційному порталі Національного агенства з питань запобігання корупції - Перейти.

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання