Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 20 гостей на сайті

Шановні мешканці міста!

      Згідно з пунктом 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11.12.84 № 470 з 01 жовтня 2016 р. по 31 грудня 2016 р. проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання у виконавчому комітеті Полонської міської ради.

     Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України прийнято наказ від 17.05.2011 року № 47 «Про затвердження Форми подання інформації до Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов» (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 06.06.2011р. за №669/19407) та передбачена форма подання інформації про громадян, які перебувають на квартирному обліку. Дані, отримані від громадян в процесі перереєстрації, стануть основою для формування Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов та будуть сприяти налагоджуванню чіткого і прозорого обліку таких громадян.

Для перереєстрації необхідно надати:

  1. Довідку про склад сімї (для громадян, які в 2016 році таку довідку не надавали, та для громадян в складі родин, яких сталися зміни після надання  довідки в 2016 році.
  2. Довідку з місця роботи(для молодих фахівців, педагогічних працівників, працівників МВС, працівників прокуратури);
  3. Копію ідентифікаційного номера на кожного члена родини, який перебуває  на квартирному обліку(для громадян, які раніше такий номер не надавали);
  4. Копії паспортів кожного члена родини, який перебуває на квартирному обліку(1, 2 та всі сторінки реєстрації);
  5. Копії свідоцтв про народження неповнолітніх членів родини, які перебуваютьна квартирному обліку
  6. Копію свідоцтва про право власності на житло (договору куплі-продажу, дарування, спадщини)(для громадян, які раніше такі відомості не надавали);
  7. Копія свідоцтв про одруження (народження дітей) та інші документи, які засвідчують зміни у складі сім'ї;

     Прийом документів проводиться щодня в Полонській міській раді  

     (каб.№6  тел.3-11-01).

     Громадяни, які станом на 01.01.2017 р., не пройдуть перереєстрацію квартирного обліку, до Єдиного державного реєстру внесені не будуть, та відповідно до Житлового Кодексу України, не вважатимуться такими, що потребують поліпшення житлових умов.

Адміністрація Полонської міської ради.


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання