Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 10 гостей на сайті

Наказом № 528 від 16.04.2018 року Головного управління Держпродспоживслужби у Хмельницькій області відповідальним за вирішення питань з сфері захисту прав споживачів призначено Нарожного Сергія Сергійовича - головного спеціаліста відділу державного нагляду за утриманням санітарного законодавства  Полонського районного управління Головного управління Дерпродспоживслужби у Хмельницькій області.

Тел. 097-264-61-97, ел.пошта polonne-upr@.net

Та за тел. 067-382-64-21,  начальник Полонського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Хмельницькій області Онофрійчук В.П.


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.