Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 19 гостей на сайті

ДОДАТОК №2                                                                           

до протоколу засідання

 ініціативної групи

від 11.01.2019 року №1

 

 

Повідомлення

Про початок прийому документів від представників громадських організацій для участі в установчих зборах щодо формування складу громадської ради при виконавчому комітеті  Полонської міської ради.

 

Ініціативна група, створена рішенням виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади від 27 квітня 2018 року № 84 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», оголошує про початок прийому документів представників громадських організацій для участі в установчих зборах щодо створення громадської ради при виконавчому комітеті Полонської міської ради.

Для участі в установчих зборах громадські організації мають до 11 лютого 2019 року подати ініціативній групі за адресою м. Полонне, вул. Лесі Українки, 113, каб. №6  (тел. для довідок  (03843) 3-10-03 )заяву зазначену у Додаток 1до Порядку подання заяв відінститутів громадянського суспільства для участі в установчих зборах для формування складу Громадської ради при виконавчому комітеті Полонської міської радипідписану уповноваженою особою керівного органу громадської організації.

 

Місцем проведення зборів визначено адміністративне приміщення Полонської міської ради (м. Полонне, вул. Лесі Українки, 113,), дата проведення 11 березня 2019р., 15:00 год.

 

 

Ініціативна група

 

 

 

 

Додаток 1

до Порядку подання заяв від

інститутів громадянського суспільства для участі в установчих зборах для формування складу
Громадської ради при виконавчому комітеті Полонської міської ради

 

(Зразок заяви)

 

Від ___________ 2018 р.  

№ _________________

 

Ініціативній групі з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при виконавчому комітеті Полонської міської ради

 

ЗАЯВА

 

Повідомляємо, що участь в установчих зборах по формуванню складу Громадської ради при виконавчому комітеті Полонської міської ради візьме уповноважений представник (повне найменування організації, прізвище, ім’я, по батькові та посада представника в організації), який є кандидатом на членство в Громадській раді при виконавчому комітеті Полонської міської ради.

(повне найменування ІГС)___ не заперечує проти оприлюднення поданої інформації у зв’язку з участю в установчих зборах по формуванню Громадської ради при при виконавчому комітеті Полонської міської ради.

 

До заяви  додаються 

–  рішення про делегування для  участі  в  установчих  зборах  представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради;

–  біографічна   довідка   делегованого  представника  інституту громадянського суспільства (громадської організації) із зазначенням його прізвища, імені, по батькові,  посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації;

–  копія  виписки  з  Єдиного  державного реєстру підприємств та організацій    та   витяг   із   статуту   (положення)   інституту громадянського  суспільства  щодо цілей і завдань його діяльності;

–  інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства  (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані   програми,   друковані   видання,   подання   інститутом громадянського    суспільства    відповідному   органу   письмових обґрунтованих  пропозицій  і  зауважень  з  питань  формування  та реалізації  державної політики у відповідній сфері та інформування про  них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі,  коли інститут громадянського суспільства працює менше року, - за період діяльності засвідчені в установленому порядку;

–  відомості  про  місцезнаходження  та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.

 

Підпис, прізвище, ім’я, по батькові керівника ІГС

М.П. (за наявності)

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання