Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 29 гостей на сайті

 

Оголошення

Головним територіальним управлінням юстиції у Хмельницькій області встановлено графік прийому та видачі документів для адміністраторів центрів надання адміністративних послуг, а також проведення консультацій із заявниками з питань державної реєстрації громадських формувань:

Понеділок-четвер –   з 09.00 до 18.00 год.

П`ятниця   –              з 09.00 до 18.00 год.

Обідня перерва –       з 13.00 до 13.45 год.

Субота, неділя – вихідні дні.


Зміни у порядку оформлення, видачі, обміну паспорта громадянина України

03 жовтня 2018 року внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 302 «Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України».

Відтепер обмін паспорта громадянина України також здійснюється у разі:

- якщо особа досягла 25- чи 45-річного віку та не звернулася в установленому законодавством порядку не пізніше як через місяць після досягнення відповідного віку для вклеювання до паспорта зразка 1994 року нових фотокарток.


Оголошення

До уваги жителів району та громади!

З метою захисту прав споживачів у приміщенні ЦНАП Полонської ОТГ приймаються звернення, повідомлення та скарги про небезпечну продукцію, що може заподіяти шкоду життю, здоров'ю, майну споживачів, навколишньому природньому середовищу. Всі звернення будуть передані працівниками ЦНАП до розгляду відповідним органам виконавчої влади.


Оголошення

В приміщенні ЦНАП Полонської ОТГ у вівторок та четвер з 9:00 до 12:00 проводить прийом громадян Головний інспектор будівельного нагляду Управління Державної Архітектурної  Будівельної інспекції у Хмельницькій області Плис Володимир Іванович.


Увага!

Попередньо зареєструвавшись через електронний сервіс Держгеокадастру державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, в Центрі надання адміністративних послуг управління виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ можна отримати результати таких адміністративних послуг, як:

1. Державна реєстрація земельної ділянки з видачею витягу з ДЗК;

2. Видача витягу з ДЗК про земельну ділянку;

3. Видача витягу з технічної документації про земельну ділянку

Корисна інформація

Відповідно до Наказу Міністерства юстиції України від 31.03.2015 №466/5 «Про деякі питання надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» визначено, що виписки, витяги та довідки в паперовій та електронній формах мають однакову юридичну силу.

Безоплатний доступ до актуальних на момент запиту відомостей Єдиного державного реєстру забезпечується через офіційний веб-сайт розпорядника Єдиного державного реєстру шляхом їх пошуку, перегляду копіювання та роздрукування.

Для одержання в електронному вигляді інформації з ЄДР заявнику необхідно:

- отримати електронний цифровий підпис (у разі подання запиту через реєстраційний портал);

- подати запит про надання виписки, витягу або довідки в якому вказуються критерії пошуку для їх формування за допомогою Реєстраційного порталу або офіційного веб-сайту розпорядника Єдиного державного реєстру.

До запиту про надання відомостей з Єдиного державного реєстру додаються:

1) через Реєстраційний портал:

- відсканований документ, що підтверджує повноваження представника – у разі подання запиту про надання виписки, витягу та довідки уповноваженою особою;

- відсканований документ (копія квитанції, виданої банком, копія платіжного доручення з відміткою банку, квитанція з платіжного термінала або квитанція (чек) з поштового відділення зв’язку), що підтверджує внесення плати за отримання відомостей з Єдиного державного реєстру – інформація про внесення плати за отримання відповідних відомостей з використанням платіжних систем через Інтернет.

Кожний електронний документ, що падається через Реєстраційний портал, засвідчується електронним цифровим підписом запитувача. Виписка, витяги та довідки в електронній формі на запит, поданий через Реєстраційний портал, засвідчуються електронним цифровим підписом державного реєстратора.

Виписки, витяги та довідки на запит, поданий через офіційний веб-сайт розпорядника Єдиного державного реєстру, формуються за допомогою програмних засобів ведення Єдиного державного реєстру та надаються в електронній формі через офіційний веб-сайт розпорядника Єдиного державного реєстру в режимі реального часу.


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання