Міська рада
Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 31 гостей на сайті

Дружня — річка в Україні, ліва притока Хомори (басейн Дніпра).

Довжина 12 км. Площа водозбірного басейну 90,6 км². Має 5 приток, загальною довжиною 20 км. Найбільша з них — Лизне (ліва), завдовжки 7 км.

Дружня бере початок поблизу села Поляна, протікає територією Шепетівського та Полонського районів Хмельницької області. Впадає в Хомору за півтора кілометра нижче від залізничного мосту, між Полонним і Понінкою. У верхній течії формується серед лук та боліт. Середня течія Дружні є частиною ландшафтного парку Мальованка. Русло річки заболочене, важкодоступне. Є ряд поселень бобрів. У місці перетину з автодорогою Полонне — Буртин розташований став і зона відпочинку.

За твердженням краєзнавців, назва річки походить від назви хутора Дружня, на якому дружно жили родини Бобрівників, Дрегалів та Сарнацьких.


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання