Міська рада
Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 30 гостей на сайті

Народний музей історії міста Полонного відкрито 1963 року. Це - перший музей у Хмельницькій області. В 1974 році він був переведений в районний Будинок культури.

В двох кімнатах розмістились експозиції, які приурочені історії міста за княжих часів, козацької доби, промислового розвитку краю XVII-XX століття, революційним подіям 1917-1921 років, політичних репресій 30-50 років XX століття, знайшли широке відображення події Великої Вітчизняної війни та партизанського руху.

В музеї також розміщені експозиції, присвячені побуту полончан, їх звичаям, традиціям, трудовій діяльності. Значне місце серед експозиції музею займають вироби фарфорового заводу та заводу художньої кераміки.


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання