Міська рада
Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 13 гостей на сайті

Історики стверджують, що євреї почали селитися в Полонному (хасиди називають його Польне) у ХVІ ст. Їхня релігійна громада в нашому місті була однією з найбільших на Волині. Одним із найвідоміших духовних лідерів єврейської громади в нашому місті був Яаков Йосеф Коен – палкий прихильник нової в той час релігійної течії в іудаїзмі, що мала назву хасидизму (в перекладі з івриту «вчення благочестивих»). Роки його життя 1704-1784рр. Один з найближчих і улюблених учнів засновника хасидизму Ісраеля Баал Шем Това, він став автором чотирьох книжок про його віровчення.

Синагога в Полонному, побудована у XVIII столітті

Відомим послідовником хасидизму є також проповідник із Полонного Ієгуда Лейб, рік його народження невідомий, а помер він у 1770 році.

Обидва ці знамениті проповідники поховані в кам’яному склепі, який дивом зберігся на стародавньому єврейському кладовищі міста Полонного.


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання