Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 40 гостей на сайті

Шановні працівники органів місцевого самоврядування Полонщини!

Щиросердечно вітаю вас з професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

Ми обрані людьми, які довірили нам представляти і захищати законні інтереси, гарантувати право на життя в демократичній, правовій державі. Тому ми зобов’язані повсякчас дбати про забезпечення соціально-економічних та культурних потреб територіальних громад, про добробут кожного мешканця Полонщини. І сьогодні, в непростий для всього українського народу час, саме органи місцевого самоврядування повинні виконувати волю громад та спільно відстоювати їхнє прагнення жити у цивілізованій, заможній та безпечній державі.

З нагоди Дня місцевого самоврядування висловлюю вдячність усім, хто невтомно працює задля зміцнення демократичних засад розвитку суспільства.

Особливі слова подяки адресую ветеранам самоврядної ниви, які своєю невтомною працею утверджували місцеве самоврядування на Полонщині.

Бажаю усім, хто працює на благо територіальних громад Полонського краю, відстоює їхні запити та інтереси, міцного здоров'я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення усіх життєвих мрій і сподівань.

З повагою, міський голова Ф. Скримський

 

Шановні військовослужбовці! Дорогі захисники Вітчизни!

Від щирого серця вітаю Вас із Днем Збройних сил України!

Сьогодні українська армія проходить складний етап становлення. За плечима військових Збройних сил України славні традиції предків, великі звитяги козацтва та наших батьків і дідів. Звертаючись до солдат і офіцерів, які щодня щиро, вірою і правдою служать українському народу, наголошую, що сьогодні ваше свято, бо українське військо сильне вами. Щиро зичу миру та спокою Вам, дорогі друзі, подальших успіхів у вдосконаленні бойової майстерності, добра та достатку вашим оселям. Ваша мужність та сила здатні подолати будь-які перешкоди.

З повагою, міський голова Ф. Скримський

 

30 листопада 2017 року в читальній залі центральної бібліотеки Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади відбувся діалог : «Децентралізація: зміни заради майбутнього». Захід проведено працівниками центральної бібліотеки у співпраці з ГО «Фонд сталого розвитку «Стара Волинь»». В роботі заходу прийняли участь консультанти офісу реформ Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України Дмитро Василенко та Олена Бохонська. В режимі Skype - зв’язку вони розповіли про цілі і завдання реформи децентралізації, важливість реформи та її законодавчу базу. Про впровадження реформи місцевого самоврядування в Полонській громаді, її позитивні сторони та плани на майбутнє розповіла секретар Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Лариса Сосун, а також відповіла на всі запитання присутніх. Про реформу освіти, функцію опорних шкіл в громадах, особливості впровадження Закону України «Про освіту» виважено та досить компетентно розповів усім присутнім учасникам діалогу начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Віталій Сітарський. Питань було надзвичайно багато, що засвідчує актуальність теми. В атмосфері толерантного спілкування на всі задані питання було надано фахові відповіді. Найжвавіше проходило обговорення медичної реформи за участі головного лікаря Полонського центру ПМСД Тамари Вичікової. Було багато запитань, звучали фахові відповіді та поради. Усі присутні залишилися задоволеними від такого формату зустрічі. В роботі заходу прийняли участь мешканці громади, представники освіти, культури, медицини тощо.

Даний захід пройшов у рамках реалізації проекту «ПУЛЬС», який виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), за фінансової підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID).

За матеріалами Центральної бібліотеки Полонської міської ради ОТГ

 

Рішенням сесії міської ради оголошено конкурс серед старостинських округів ОТГ на кращу ялинкову прикрасу. Згідно з умовами, в ньому беруть участь представники населених пунктів Полонської ОТГ, зокрема представники загальноосвітніх шкіл, позашкільних закладів, підприємств, громадських організацій, волонтерських рухів, майстри народної творчості, творчі колективи на чолі з базовим клубним закладом, який діє у старостинському окрузі, бібліотекою, окремі родини, сім’ї, колективи багатоквартирних будинків, окремі приватні господарські садиби тощо.

Конкурс серед старостинських округів Полонської ОТГ на кращу ялинкову прикрасу для центральної ялинки міста є щорічним та проводиться протягом листопада – грудня місяця поточного року.

У цей період проводиться робота з підготовки ялинкових прикрас представниками загальноосвітніх шкіл, позашкільних закладів, підприємств, громадських організацій, волонтерських рухів, майстрами народної творчості, творчими колективами на чолі з базовим клубним закладом, який діє у старостинському окрузі, бібліотекою, окремими родинами, сім’ями, колективами багатоквартирних будинків, окремими приватними господарськими садибами тощо.

На розсуд журі представляється 15-20 ялинкових прикрас від кожного старостинського округу.

Вимоги до виготовлення ялинкових прикрас:

Усі ялинкові прикраси, які прикрашатимуть центральну ялинку міста, мають бути виконані у кольоровій гамі, та мати форму, оздоблення, які щороку змінюватимуться.

У 2017 році це – синій, білий, срібний.

Форма прикраси у 2017 році це – короб, розмірами не менше 10 *10*10 см та не більше 20*20*20 см, виконаний у кольоровій гамі – синій, білий, срібний, з кріпленням не довше 15 см.

Оздоблення ялинкової прикраси – на розсуд учасників конкурсу.

Призначена для вуличної ялинки ялинкова прикраса та її оздоблення мають бути водостійкими.

 
В Україні щороку на честь проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини проводиться Всеукраїнський тиждень права.Передісторія відзначення тижня права на теренах України є:10 грудня 1948 року Генеральною Асамблеєю ООН прийнято Загальну декларацію прав людини, яка є основою міжнародних стандартів у сфері прав людини. Декларація складається з преамбули і 30 статей. Це в деякій мірі конкретизація і розвинення Статуту ООН, згідно з яким держави зобов’язалися співпрацювати «в заохоченні і розвитку поваги до прав людини і основних свобод для всіх, без розрізнення раси, статі, мови, релігії».Вперше в історії було визначено коло основних прав і свобод людини.
 
Крім основних прав людини, Загальна декларація прав людини докладно перелічує політичні, громадянські права і свободи людини, а також права в економічній, соціальній і культурній сферах. На цьому документі прав людини ґрунтується значна кількість міжнародних договорів з прав людини, які мають обов’язковий характер та є частиною національного законодавства України.Цей день є знаковим і для українського суспільства, і для всього світового співтовариства, адже він знаменує не тільки день прийняття Загальної декларації прав людини, але й важливий крок уперед на шляху людського прогресу та є особливим етапом у розвитку і поширенні прав людини.Вперше Всеукраїнський тиждень права було проведено у 2008 році. Ініціатором проекту стала Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України. Тоді ж ініціативу молодого покоління правників підтримав Президент України, видавши Указ від 8 грудня 2008 року № 1149 «Про Всеукраїнський тиждень права».Всеукраїнський тиждень права має на меті запровадження високих правових стандартів, підвищення рівня правової освіти та правової культури громадян, а також створення сильної демократичної та правової держави.Цього року тиждень права проходитиме з 04 по 10 грудня, відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів з проведення у 2017 році Всеукраїнського тижня права».Одну з провідних ролей у підвищенні рівня правової освіти населення, створенні належних умов для набуття громадянами правових знань, а також забезпечення їх конституційного права знати свої права і обов’язки відіграють органи юстиції.В рамках «Всеукраїнського тижня права» будуть проводитися тематичні заходи інформаційного, освітнього та виховного характеру. Таким чином, проведення цих заходів сприятиме тому, щоб громадяни не лише розширювали свої правові знання, але й училися їх застосовувати на практиці.
 
Нагадаємо, якщо Ви або Ваші знайомі зіткнулися з правовими проблемами, держава гарантує безоплатну первинну правову допомогу усім особам, які перебувають під юрисдикцією України, а вразливим категоріям громадян - безоплатну вторинну правову допомогу. Щоб отримати таку допомогу ви можете звертатися до відділу «Полонське бюро правової допомоги» за адресою: м.Полонне, вул.Лесі Українки, 101 (приміщення Казначейства, І поверх).
 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання