Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 44 гостей на сайті

Кам’янець-Подільський коледж культури і мистецтв інформує про початок набору студентів на 2019-2020 навчальний рік.

Освітню діяльність, пов'язану з наданням вищої освіти на рівні молодшого спеціаліста, коледж веде за денною формою навчання на основі базової загальної середньої освіти і повної загальної середньої освіти та за заочною формою навчання на основі повної загальної середньої освіти.

В коледжі здійснюється підготовка студентів за спеціальностями:

Менеджмент соціокультурної діяльності:

  • народне пісенне мистецтво;
  • народне інструментальне мистецтво (духові та народні інструменти);
  • кіно-, фото-, відеосправа;
  • видовищно-театралізовані заходи.

Хореографія.

Музичне мистецтво.

Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація.

Інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

 

02-03 березня 2019 року на базі Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4  та Полонської гімназії та за підтримки Полонської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), відбулася відкрита Спартакіади школярів  Полонської об’єднаної територіальної громади з волейболу, серед команд  юнаків закладів загальної середньої освіти.

Світлина від Виконавчий комітет Полонської міської ради ОТГ.

 

27 лютого 2019 року в Котюржинецькому старостинському окрузі відбувся  схід села, на якому староста Салацька Алла Павлівна звітувала про пророблену роботу. На зібранні були присутні міський голова Франц Скримський, начальник юридичного відділу Олена Герасимчук, начальник відділу земельних відносин Наталія Хоменко.

Світлина від Виконавчий комітет Полонської міської ради ОТГ.

 

1 березня результати своєї роботи за попередній рік проаналізували хірургічна та отоларингологічна служби Хмельницької області за 2018 рік. Так, підсумкове товариство хірургів, травматологів, анестезіологів, онкологів та урологів провели у конференц-залі Державного патолого-анатомічного центру. Головний хірург області Анатолій Суходоля повідомив, що хірургічна служба краю має потужний кадровий потенціал та ліжковий фонд. Всього в області зареєстровано понад 260  штатних посад хірургів, з них зайнято більше 240, працює 225 фізичних осіб. У лікувально-профілактичних закладах, які надають безпосередньо допомогу населенню, зареєстровано 233 штатні посади, зайнято понад 215, працює 203 лікаря. Практично зайняті штатні посади дитячих хірургів. У Хмельницькій міській дитячій лікарні працюють 14 дитячих хірургів.

Світлина від Виконавчий комітет Полонської міської ради ОТГ.

В районах допомогу дитячому населенню надають загальні хірурги або ж дітей направляють у Хмельницьку міську лікарню. В цілому, проблем з укомплектуванням штатних посад фізичними особами в області немає.


 

Державний комітет телебачення і радіомовлення України оголошує  прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності.

До 1 травня 2019 року приймаються нові оригінальні публіцистичні твори у галузі інформаційної діяльності, що сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, його національної свідомості та самобутності, спрямовані на державотворення і демократизацію українського суспільства. Твори мають бути опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.11.2003  № 1832 «Про Премію імені Івана Франка в галузі інформаційної діяльності» (зі змінами) Премія присуджується щорічно до дня народження Івана Франка – 27 серпня – у розмірі десяти тисяч гривень кожна в таких номінаціях:

– за кращу публікацію у друкованих засобах масової інформації;

– за кращий твір у телевізійній сфері;

– за кращий твір у радіомовній сфері;

– за кращу наукову роботу в інформаційній сфері.

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання