Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 10 гостей на сайті

8 грудня  2016 року, під головуванням міського голови – Франца Скримського, відбулося пленарне засідання  вісімнадцятої чергової сесії Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади. До порядку денного пленарного засідання було включено 38 питань: «Про підсумки перших виборів старост та визнання їх повноважень»;  «Про зміну назв (перейменування) вулиць і провулків м.Полонне», «Про уповноваження осіб на вчинення нотаріальних дій», «Про розгляд заяв громадян щодо виділення коштів учасникам АТО», «Про внесення змін до Програми соціальної підтримки учасників АТО та членів їх сімей на території Полонської міської об’єднаної територіальної громади», «Про затвердження фінансової підтримки «Полоннетепловодопостачання», «Про затвердження проекту «Капітальний ремонт будівлі філії №2 Новоселицької ЗОШ І-ІІІ ступенів «Прислуцький НВК І-ІІ ступенів-ДНЗ», та ряд інших.

 

Сьогодні депутати Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади, працівники виконавчого комітету, відзначили професійне свято – День місцевого самоврядування.

З цієї нагоди міський голова Скримський Ф.Ф. привітав присутніх з професійним святом.

У своєму виступі від побажав присутнім нових здобутків у відповідальній праці, міцного здоров'я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх життєвих планів і сподівань!

Далі за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розбудову та становлення місцевого самоврядування на Полонщині, високий професіоналізм, активну діяльність, спрямовану на вирішення актуальних питань соціально-економічного, культурного розвитку та з нагоди Дня місцевого самоврядування Франц Скримський вручив грамоти та цінні подарунки. Також з вітальним словом до присутніх звернулася помічник народного депутата України Романа Мацоли Любов Борозенна, яка від імені народного депутата привітала всіх з Днем місцевого самоврядування.

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання