Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 3 гостей на сайті

Світлина від Виконавчий комітет Полонської міської ради ОТГ.

Відповідно до указу №22/2019 від 1 лютого 2019, ті військовослужбовці строкової служби, які мають ступінь вищої освіти магістр або спеціаліст, будуть звільнені у квітні-травні 2019 року та жовтні-грудні 2019 року. Ті, які не мають вищої освіти, будуть звільнені у лю­тому, квітні-травні та у жовтні-листопаді.

Призов буде проведений: весняний — у квітні-червні та осін­ній — у жовтні-грудні. Терміни призо­ву й цього року залишились збільшеними. Він триватиме по три місяці.

Призову підлягають юнаки, яким до дня відправлення у військо­ві частини виповнилося 20 років і які не досягли 27-річного віку та не мають права на відстрочку чи звільнення від служби.

 

Світлина від Виконавчий комітет Полонської міської ради ОТГ.

Виконавчий комітет Полонської міської ради ОТГ та міський голова Франц Скримський вітає з днем народження почесного громадянина міста -

 ПИСАРЕНКО МАРІЮ СЕРГІЇВНУ

Прийміть наші найщиріші побажання міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх ваших добрих справах. Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість.

 

ОГОЛОШЕННЯ

27 лютого 2019 року  в Котюржинецькому старостинському окрузі Полонської міської ради ОТГвідбудеться  зустріч старости з громадою сіл Котюржинці,  Блидні,  Черніївка

Порядок питань, які будуть заслуховуватись на зустрічі:

  1. Звіт старости Салацької А. П. про свою роботу за 2018 рік перед жителями підпорядкованих сіл.
  2. Зустріч з міським головою Полонської міської ради ОТГ Скримським Ф.Ф. та з начальниками підрозділів виконавчого комітету міської ради.
  3.  Надання публічних консультацій  громадськості щодо вирішення питань місцевого значення (з питань надання соціальних та адміністративних послуг, юридичних,  земельних питань та інше…) .
  4. Різне.

 

Зустріч з громадянами у селі Блидні відбудеться 27 лютого 2019 року о 9:00 годині ранку в приміщенні Блиднівського сільського клубу.

Зустріч з громадянами у селі Черніївка відбудеться 27 лютого 2019 року о 10:30 годині ранку в приміщенні Черніївського  сільського клубу.

Зустріч з громадянами у селі Котюржинці відбудеться 27 лютого 2019 року о 13:00 годині дня в приміщенні Котюржинецького відділення зв’язку .

На зустріч запрошуються усі мешканці сіл та зацікавлені особи.

 

Світлина від Виконавчий комітет Полонської міської ради ОТГ.

Не плачте, мамо, я іще живий,
Хоча й лежу із кулею у грудях…
А наді мною, юним, молодим
Схилилися в скорботі люди…
Я не помру, ніколи не помру,
Мені в віках залишене безсмертя,
Хоча і вас тепер не обійму
Та я живу у всенароднім серці…

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.

Описати, а тим більше відчути глибину трагедії і болю, які впали невимовним тягарем на Україну, нині не під силу нікому. Гіркі події сьогодення не залишають байдужими нікого.

Українські Ангели загинули за правду, свободу, незалежність своєї держави, і ціною жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ – нескореним. Безумовно, жодного з нас події, що відбувалися не залишились байдужими. Тяжкий шлях уже позаду, але емоції й спогади завжди житимуть у наших серцях. Ці декілька місяців назавжди переписали сторінки історії України.

 

15 лютого, виповнилося 30 років з Дня виведення радянських військ з Афганістану. Цього ж дня вшановують учасників бойових дій на території інших держав.

В м. Полонному на Площі Слави біля пам’ятника загиблим воїнам-афганцям відбулась поминальна панахида за загиблими земляками у війні в Афганістані, після якої учасники заходу поклали вінки та квіти до пам’ятного знаку.

Цього ж дня  в будинку культури відбулись урочисті заходи. На урочистості зібрались воїни-афганці на чолі з головою районної організації ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Віктором Чудіновим. Участь в заході також взяли перший заступник міського голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Олег Кулінський, заступник голови районної державної адміністрації Олександр Вощатинський, голова районної ради Олег Янчук,  військовий комісар Полонського районного військового комісаріату Богдан Кіпран, начальник Полонського відділення Шепетівського відділу національної поліції Тарас Гуменюк. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять воїнів-афганців і тих захисників, хто віддав життя, виконуючи свій громадянський обов’язок.

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання