Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 3 гостей на сайті

Жителя м.Полонне засуджено до позбавлення волі за вчинення корисливих злочинів

Прокурорами Полонського відділу Шепетівської місцевої прокуратури в суді доведено вину раніше судимого місцевого жителя, який у 2018 році вчинив 6 епізодів крадіжок майна громадян на загальну суму близько 14 тисяч гривень. Предметами наживи були грошові кошти, мобільні телефони та спиртні напої.

Вироком суду обвинуваченого визнано винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.185 КК України (крадіжка), ч.2 ст. 185 КК України (крадіжка вчинена повторно) та ч.2 ст.15-ч.3 ст.185 (замах на крадіжку вчинену повторно поєднану з проникненням в сховище).

Судом підтримано позицію державного обвинувача щодо призначення реальної міри покарання та вказаній особі призначено покарання у вигляді трьох років шести місяців позбавлення волі.

 

З початку року Шепетівською місцевою прокуратурою в суді доведено вину 28 посадовців у порушенні вимог фінансового контролю

Правоохоронними органами Хмельниччини, як спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції, вживаються заходи для притягнення винних у порушенні вимог антикорупційного законодавства осіб до визначеної Законом відповідальності.

Законодавство передбачає обов’язок посадовців відкрито звітувати перед суспільством про свої доходи та витрати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, однак інколи ці вимоги ігноруються.

За результатами вжитих заходів і співпраці Шепетівської місцевої прокуратури та співробітників Управління захисту економіки в області Департаменту захисту економіки Національної поліції України цьогоріч визнано винними у порушенні вимог фінансового контролю уже 28 посадових осіб.

До прикладу, одним із притягнутих до відповідальності є колишній начальник структурного підрозділу виконавчого комітету Славутської міської ради. Обов’язкову електронну декларацію після звільнення із займаної посади він подав несвоєчасно, а тому працівниками поліції відносно нього було складено протокол про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч. 1 ст. 172-6 КУпАП.

Постановою місцевого суду, залишеною в силі рішенням суду апеляційної інстанції, на правопорушника накладено стягнення у виді штрафу.

Окрім того, за результатами розгляду подань місцевої прокуратури, внесених до органів влади та місцевого самоврядування в порядку ч. 3 ст. 65 Закону України «Про запобігання корупції», за порушення антикорупційного законодавства  двох посадовців притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

 

Начальник Полонського відділу

Шепетівської місцевої прокуратури                                                         Р. Семенюк

 

12 квітня 2019 р. в Онацьківецькому старостинському окрузі біля братських могил та пам'ятника визволителям Великої Вітчизняної війни силами жителів громади було висаджено: берези в кількості 100 шт. та 16 квітня - 20 туй.

Староста старостинського округу                                                              Бернацька Н.

 

Виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади та міський голова Франц Скримський щиро вітають Почесного громадянина міста Полонного

Рожанського В’ячеслава Станіславовича з Днем народження!

У цей святковий день від усього серця бажаємо здоров’я, щастя і добробуту Вам і Вашій родині, великих успіхів і здобутків в усіх справах, наснаги та натхнення, довгих років життя у міцному родинному колі та серед вірних друзів.

Нехай річною зливою на Вас проллються здоров'я, любов і щастя! Бажаємо, щоб Ваш будинок був повною чашею, і доля завжди Вас оберігала!

 

12 квітня 2019 року відбувся семінар-практикум  керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти громади на тему «Управлінська компетентність керівника – запорука успішного функціонування освітнього закладу». Досвідом роботи ділилася Полонська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (Бучинська Т.І., директор закладу).

 

На виконання листа Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області від 10.04.2019 року №22/07-09/1658  щодо виявлення вірусу африканської чуми свиней в свиногосподарстві ТОВ «Оболонь – Агро» села Почапинці  Чемеровецького району, Хмельницької області (звіт про результати дослідження патологічного матеріалу №001705п.м./19 від 10.04.2019 р).

Відділ агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів,  приймаючи до уваги особливу небезпечність захворювання закликає докласти всіх зусиль для недопущення  та розповсюдження збудника на територію  району.

Керівникам свиногосподарств  рекомендуємо посилити заходи з біобезпеки на свиногосподарствах для захисту не лише  власного поголів’я, а й попередження витоку вірусу з ураженої ферми  і запобігання створенню в такий спосіб біологічної загрози для інших господарств.

ПАМЯТАЙТЕ!

ЩО НЕВИКОНАННЯ ВИМОГ З ПРОФІЛАКТИКИ  І НЕДОПУЩЕННЯ АФРИКАНСЬКОЇ ЧУМИ СВИНЕЙ ВІДКРИВАЄ ШЛЯХ ІНФЕКЦІЙ, СТВОРЮЄ ЗАГРОЗУ ЕКОНОМІЦІ ОБЛАСТІ ТА РАЙОНУ, НЕСЕ НЕБЕЗПЕКУ ПОСИЛЕННЯ СОЦІАЛЬНОЇ НАПРУГИ СЕРЕД НАСЕЛЕННЯ.

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання