Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 55 гостей на сайті

Реалізуючи конституційну функцію представництва інтересів держави в суді, Полонський відділ місцевої  прокуратури проводять вивчення стану додержання вимог законодавства при проведенні публічних закупівель.

В ході моніторингу встановлено, що відділом освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади  у березні 2018 року на відкритих торгах придбано для навчальних закладів громади  вершкового масла  вартістю понад 860 тис грн.

Виявилось, що під час цієї процедури порушено вимоги законодавства про захист економічної конкуренції.

 Так, для участі у державній закупівлі свої тендерні пропозиції надали два учасника з однієї ІР-адреси. При цьому, подані ними документи були ідентичного змісту та оформлення.

 Упродовж трьох етапів електронного аукціону пониження ціни учасниками не здійснювалось.

 Оскільки наведені обставини могли свідчити про узгодження учасниками закупівлі своєї поведінки під час підготовки та участі у відкритих торгах, для здійснення державного контролю за додержанням законодавства про захист економічної конкуренції у сфері публічних закупівель, Шепетівською місцевою прокуратурою  у минулому році відповідні матеріали направлено до Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

 За результатами їх розгляду вказаних суб’єктів господарювання визнано винними в порушенні законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій шляхом спотворення результатів торгів та на них накладено штраф на загальну суму понад 60 тис грн.

 Окрім того, порушників на три роки позбавлено права приймати участь у публічних закупівлях.

 

О. Сеньков,
прокурор Полонського відділу
місцевої прокуратури

 

З метою реалізації  громадянами свого  виборчого права, 20 та 21 липня 2019 року в Центрі надання адміністративних послуг виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади  буде організовано чергування працівників центру щодо видачі ID-карток   та  паспорта громадянина України (які були здані для вклейки фотокартки по досягненню 25 або 45-річного віку) :

субота  з 8.00 до 12.00

неділя  з  8.00 до 20.00

 

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови Кабінету Міністрів України № 545 від 12.07.2017 року «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр», із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 617 від 22.08.2018 року, Статуту про комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр Полонської міської об’єднаної територіальної громади», затвердженого рішенням 49-ї сесії І скликання Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади №21 від 25.05.2018 року, Положенням про проведення конкурсу на посади педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Полонської міської об’єднаної територіальної громади», затвердженого рішенням 49-ї сесії І скликання Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади №21 від 25.05.2018 року, наказів відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади № 103 від 27.06.2019 року «Про зміни до штатного розпису комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Полонської міської об’єднаної територіальної громади», №109 від 12.07.2019 року «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади практичного психолога комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Полонської міської об’єднаної територіальної громади».    

 

Від вашої важливої та надзвичайно відповідальної праці залежить ефективне функціонування господарського механізму держави, злагоджена робота кожного підприємства, установи та організації.

Саме ви покликані забезпечити належне спрямування фінансових потоків, своєчасність розрахунків, об'єктивність та повноту обліку ресурсів в усіх сферах діяльності.

Упевнений, що сумлінність і вірність професійному обов'язку кожного бухгалтерського працівника є і завжди буде надійною запорукою ефективного господарювання, своєчасного наповнення державної скарбниці, важливою умовою подальшого поступального розвитку нашої країни.

Бажаю Вам і вашим родинам міцного здоров'я, щастя, благополуччя, невичерпних сил та наснаги.

 

З повагою,
міський голова                                                                   Ф.Скримський

 

Хмельницька обласна служба зайнятості займає активну позицію щодо повернення до продуктивної зайнятості на ринок праці бійців АТО/ООС. Зокрема, з початку року послугами центрів зайнятості області скористалися 815 демобілізованих військовослужбовців.

«Служба зайнятості проводить постійну роботу щодо працевлаштування учасників АТО відповідно до фаху та кваліфікації. Для кожного бійця наші фахівці розробляють індивідуальний план працевлаштування, надають консультативні послуги з професійної підготовки та підвищення кваліфікації, допомагають у започаткуванні власної справи», - зазначає директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

В цілому по Україні за І півріччя 2019 року мали статус безробітного 16,3 тис. осіб із числа учасників АТО/ООС, які звернулись в пошуках роботи до служби зайнятості. На Хмельниччині статус безробітного отримали 815 осіб даної категорії, з них 141 учасник АТО/ООС забезпечений роботою. Найбільше колишніх військовослужбовців працевлаштовано у сільському, лісовому та рибному господарствах – 26,7%, у переробній промисловості – 20%, у державному управлінні й обороні – 13,3%.

Окрім цього, служба зайнятості пропонує демобілізованим учасникам АТО/ООС розпочати власну справу. «Протягом січня-червня 2019 року Хмельницька обласна служба зайнятості виплатила одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності 12 особам», - повідомляє С.Черешня.

Тому, якщо Вас цікавлять питання щодо працевлаштування звертайтеся до будь-якого центру зайнятості або за безкоштовним номером «гарячої лінії» 0-800-50-99-66.

 

 

Відділ інформаційної роботи
Хмельницький обласний центр зайнятості
пров. Шевченка,10
м.Хмельницький, Україна, 29000
тел: +38(0382) 65-74-18
+38(0382)76-46-42
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання