Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 8 гостей на сайті

Щороку восени ми з Вами разом святкуємо одне з найважливіших свят нашої країни – День працівників сільського господарства.

Вважаю, що невипадково ми вшановуємо Вашу працю в кінці осені. Це саме та пора, коли закінчується збирання врожаю, посіяного навесні, коли вкинуте в землю зерно має дати наступний врожай.

За усім цим — нелегка праця. Лише справжні господарі землі за будь-яких умов виявляють витримку, вміння, знаходять шляхи до ефективного господарювання.

До землі, як і до хліба, звикають з дитинства, з юних літ. Щасливий той, хто має своїми руками прокладену борозну. Посадити дерево і виростити урожай може не кожен. Для цього потрібно мати, в першу чергу, справжній талант, любов до рідної землі, до справи, якій присвятили життя. У День працівників сільського господарства ми звертаємося до всіх, хто пам'ятає свої селянські корені, до кожного, кому дороге наше село.

Висловлюємо щиру вдячність хліборобам, механізаторам, керівникам сільськогосподарських та фермерських господарств, всім тим, хто працює на землі, зберігає її, як найбільший скарб, для прийдешніх поколінь.

Щиро вітаємо наших славних ветеранів галузі, вдячні тим, хто за трудові подвиги на полях і фермах був удостоєний державних нагород. Уклін матерям і батькам, які у сільській хаті навчили своїх дітей чесно працювати!

Ставши повноправними господарями на своїй землі Ви, шановні працівники сільського господарства, з честю засіваєте ниву нашої державності, своєю працею забезпечуєте продовольчий достаток народу.

Шановні аграрії, хочу побажати, щоб держава шанувала та цінувала вашу працю, щоб завжди вистачало здоров'я на всі радощі та наступні звершення, щоб ваші зусилля увінчувалися вражаючими результатами. Нехай у ваших сім'ях постійно панує мир, злагода і натхнення.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо нашої громади та піднесення добробуту всього українського народу. Хай обходять вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров'ї! Хай Ваша праця заколоситься щедрою нивою успіху!

З повагою міський голова                          Франц Скримський

 

Щороку 16 листопада своє професійне свято відзначають люди, які забезпечують потреби суспільства в об’єктивній та неупередженій інформації, надійному та якісному зв’язку – працівники радіо, телебачення та зв’язку.

Це свято об’єднує людей різних професій: журналістів, редакторів, видавців, режисерів, операторів – всіх тих, чия благородна праця забезпечує одне з основних прав громадян – право свободи слова.Сучасне життя неможливо уявити  без засобів комунікації та інформаційних технологій. Телебачення, радіо,  інтернет і телефон відкривають безмежні можливості для спілкування та об’єднують багатьох людей не лише в Україні, а й за її межами.

У непростий для нашої країни час Ваш досвід, високий професіоналізм і відповідальне та творче ставлення до справи, зваженість і об’єктивність у висвітленні подій дуже необхідні для об’єднання всього суспільства у прагненні відстояти незалежність України та  забезпечити її стабільний розвиток.

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку, прийміть найщиріші слова подяки за Вашу сумлінну працю, за об’єктивність та оперативність в наданні інформації. Нехай  Вас завжди супроводжують успіх і натхнення, міцного Вам здоров’я, мирного неба, професійного росту, невичерпної енергії, креативних ідей та високих рейтингів.

Хай професіоналізм кожного з Вас й великий творчий потенціал  стануть рушійною силою для нових звершень на благо розвитку нашого міста та України!

З повагою міський голова                                                  Ф. Скримський

 

19 листопада у Хмельницькому за ініціативи громадської організації “Хмельниччина без сиріт”, підтримки Хмельницької міської ради та облдержадміністрації вперше відбудеться форум, присвячений Всеукраїнському «Дню молитви за сиріт». Захід відбудеться об 11.00 у Хмельницькому обласному академічному музично-драматичному театрі імені М. Старицького.

Мета форуму – об’єднати усіх навколо проблеми сирітства. Представники влади, церкви та релігійні громади, бізнес, громадські та благодійні організації зможуть створити спільну платформу для допомоги знедоленим дітям!

На форум запрошено Миколу Кулебу, уповноваженого Президента України з прав дитини, керівників місцевих органів влади, народних депутатів України з Хмельниччини, представників всіх християнських конфесій області, членів громадських рад та інститутів громадянського суспільства.

Захід проходитиме у форматі панельної дискусії з метою визначення та вирішення проблемних питань у темі сирітства в Україні та допомоги і підтримки знедолених дітей.

Підсумки форуму будуть підбиті на засіданні за круглим столом, де, також, заплановано підписання меморандуму про співпрацю між органами влади, інститутами громадянського суспільства, представниками християнських конфесій та бізнесу.

Довідки за номером телефону: (097) 670-23-53 (Тетяна Воронцова, голова ГО "Хмельниччина без сиріт").

 

28 листопада в Кам’янець-Подільському міському Будинку культури відбудеться І відбірковий обласний тур (південна зона) VI Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії ім. Павла Вірського. Фестиваль організовують раз у три роки за підтримки Національної хореографічної спілки України. Відбірковий тур проходить за підтримки Хмельницького обласного науково- методичного центру культури і мистецтва та місцевого творчого осередку НХСУ в Хмельницькій області.

Участь у відбірковому турі візьмуть танцювальні колективи не лише Кам’янця-Подільського, а й Дунаєвецького, Новоушицького, Кам’янець-Подільського та Чемеровецького районів.

Оцінюватиме виступи конкурсантів поважне журі, яке очолить голова місцевого творчого осередку Національної хореографічної спілки України в Хмельницькій області, голова циклової комісії хореографічних дисциплін Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв, заслужений діяч мистецтв України Володимир Чорнобиль.

Початок конкурсних переглядів о 14.00. Вхід – вільний.

За інформацією Кам’янець-Подільської міської ради

 

Хмельницькі аудитори попередили порушень у сфері закупівель на суму понад 243 млн грн протягом січня - жовтня 2019 року

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області протягом січня-жовтня провели моніторинг 319 процедур закупівель товарів, робіт та послуг (без виходу на об’єкт контролю), загальною вартістю понад 1 млрд грн.

За результатами таких заходів державного фінансового контролю публічних закупівель аудитори попередили порушення на загальну суму понад 243 млн грн.

Зокрема, через виявлені порушення при здійсненні процедур публічних закупівель відмінено торги у 135 випадках на суму понад 215 млн грн та розірвано 31 вже укладених договорів на суму понад 28 млн грн.

Загалом за результатами моніторингу закупівель як превентивного заходу замовниками усунуто порушень у сфері закупівель за висновками, наданими аудиторами, на суму понад 800 млн грн.

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання