Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 50 гостей на сайті

24 травня 2019 року відбулось засідання комісії з питань дотримання законодавства України про працю, легалізації виплати заробітної плати та зайнятостінаселення, недопущення здійснення підприємницької діяльності без державної реєстрації, забезпечення повноти і своєчасності сплати місцевих  податків, зборів та єдиного соціального внеску.

На засіданні були присутні члени комісії та робочої групи, зокрема перший заступник міського голови - голова комісії Кулінський Олег Юрійович, заступник начальника Шепетівської ДПІ – Корнелюк Юрій Олександрович, а також запрошені власники автомийок, асенізаційних машин та керівник КП «Полонне тепловодопостачання» Тесля Олександр Андрійович.

Згідно порядку денного були розглянуті  питання:

- правила приймання стічних вод у каналізаційну мережу,

- дотримання вимог трудового законодавства, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці, оформлення трудових відносин,

- недопущення здійснення підприємницької діяльності без державної реєстрації.

На засіданні комісії директор КП «Полонне тепловодопостачання» Тесля Олександр Андрійович довів до відому присутніх   правила приймання стічних вод у каналізаційну мережу, вимоги до обладнання, яким має бути оснащена автомийка та правила поводження з стічними водами від миття машин, дотримання яких є основним  кроком у напрямку екологічної безпеки нашого міста. Було обговорено проблему скидання стічних вод та рідких побутових відходів до каналізації міста або у прилеглі водойми.

Головний спеціаліст з питань додержання законодавства про працю Сергійко Тетяна Миколаївна довела до відому присутніх про необхідність дотримання вимог трудового законодавства, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці, оформлення трудових відносин та про розміри штрафних (фінансових) санкцій за здійснення діяльності без державної реєстрації, за допущення працівників до роботи без належного оформлення трудових відносин. Також, роз’яснено значення офіційного оформлення трудових відносин та соціальних ризиків для громадян, які не легалізують свою зайнятість та отримують заробітну плату неофіційно.

Присутнім доведено до відому про переваги здійснення діяльності в межах норм чинного законодавства.

 

Головний спеціаліст з питань додержання законодавства про працю        Сергійко Т.М.

 

22 травня 2019 року на базі головного територіального управління юстиції  у Хмельницькій області проведено семінар для державних реєстраторів речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень районних державних адміністрацій, виконавчих органів сільських, селищних, міських рад, акредитованих суб'єктів Хмельницької області.

В ході семінару було висвітлено та обговорено наступні питання: підстави та порядок державної реєстрації права власності на земельні ділянки, у тому числі ті, що створюються шляхом поділу або об’єднання та у разі наявності зареєстрованих обтяжень речових прав на нерухоме майно; особливості використання нерозподілених та не розподілених земельних ділянок і земельних часток (паїв), земель колективної власності, а також окремі аспекти державної реєстрації зміни або припинення прав оренди на земельні ділянки; процедура  скасування державної реєстрації прав та проставлення відмітки про погашення запису в Реєстрі прав власності, Єдиному реєстрі заборон відчуження об’єктів нерухомого майна у  Державному реєстрі іпотек. 

 

23 травня у Полонському Будинку культури відбувся масштабний захід - психологічний фестиваль "PSY-FEST Life. Family. Harmony".

Основною ідеєю було створити простір людей, які готові змінюватися і вдосконалюватися, апробовувати і застосовувати нові та ефективні методи і технології навчання й виховання, взаємодіяти та досягати командних цілей.

Завдяки ретельній організації творчої групи фахівців психологічної служби закладів освіти та спонсорській допомозі,

Фестиваль став святом фахового спілкування та платформою особистісного зростання.

 

У Хмельницькому обласному академічному музично-драматичному театрі імені М.Старицького відбулося Свято вшанування молодих обдарувань «Надія твоя, Україно!». Громаду на зазначеному заході представляли 11 здобувачів освіти Полонщини, які стали дипломантами І та ІІ степеня ІІІ рівня Весукраїнських предметних олімпіад та призерами конкурсу-захисту дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

У церемонії нагородження взяли участь: керуюча справами виконавчого апарату обласної ради Валентина Поліщук, директор Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації Олег Фасоля, заступник директора Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації Антоніна Харчук, ректор Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Віктор Берека, ректор Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Інна Шоробура, голова обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Анатолій Яримюк.

 

В зв’язку з виконанням проекту по реконструкціїводопровідних мережпо вулицях міста Полонного 27 травня 2019 року буде порушено благоустрій тротуару по вулиці Лесі Українкивід її перехрестя з вулицею Академіка Герасимчука (магазин СХІД-ЗАХІД) до перехрестя вул. Н.С.Говорун та Поліська.

В перелік робіт входить:

  • перенесення опор повітрянихліній електропередачі та звязку
  • проведення земляних робіт по реконструкції водопровідних мереж міста

Роботи проводяться силами КППМР«Благоустрій», Полонського РЕМ,за погодженням виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ, та ТОВ «Альфа-Газ» зі Старокостянтинова.

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання