Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 88 гостей на сайті

ПОЛОНСЬКА МІСЬКА РЯТУВАЛЬНО-ВОДОЛАЗНА СЛУЖБА НА ВОДІ

30500, м.Полонне, вул. Переца Маркіша, 2

Начальник: Ржегак Володимир Миколайович

Режим роботи: цілодобово

Міський пляж, режим роботи: з 10:00 до 21:00 год.

тел. 3-00-32

Районна рятувальна служба на воді була створена в 1983 році, перебувала в комунальній власності району та фінансувалась з районного бюджету. Полонська міська рятувальна водолазна служба на воді була створена на базі районної відповідної служби в грудні 2010 року.

На сьогодні міська рятувально-водолазна служба на воді фінансується з міського бюджету, має свій статут, зареєстрований рішенням Полонської міської ради від 18.01.2011 року №49, погодженим з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, одержала свідоцтво про атестацію аварійно-рятувальної служби на період до 16 грудня 2021 року. 

Всього кількість працівників 9-чол., що відповідає типовому мінімальному штату, зокрема: начальник, головний фахівець, фельдшер, компресорщик, водолази - 3 чол., матроси - 2 чол.


Звіт про роботу Полонської міської рятувально-водолазної служби на воді за І квартал 2018 року - Завантажити

Звіт про фінансово-господарську діяльність Полонської міської рятувально-водолазної служби на воді за І півріччя 2018 року - Завантажити

Звіт про фінансово-господарську діяльність Полонської міської рятувально-водолазної служби на воді за 2018 рік  - Завантажити

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання