Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 22 гостей на сайті

Прийомні дні:

 


 

вівторок, четвер

п'ятниця


 

з 8 до 17.15 год.

з 8 до 16 год.

Обідня перерва
з 12:00 до 13:00

Начальник відділу - Кравчук-Багінська Людмила Павлівна

Спеціаліст - Муратова Ірина Сергіївна

Електронна пошта:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

 

Основними завданнями відділу є:

1. попередження виникнення складних життєвих обставин (СЖО) та вирішення соціальних проблем жителів громади;

2. розвиток системи соціальних послуг та  соціальної допомоги на рівні Полонської міської об’єднаної територіальної громади;

3. формування та реалізація заходів, проектів та програм щодо соціального розвитку Полонської міської об’єднаної територіальної громади.

4. координація взаємодії державних, комунальних, недержавних організацій та установ сфери соціальних послуг і соціального захисту, ініціативних груп та представників бізнесу щодо забезпечення прав та інтересів жителів громади.

5. моніторинг та оцінка якості, доступності та ефективності послуг в соціальній сфері на рівні Полонської міської об’єднаної територіальної громади.

 

Спеціаліст відділу соціальної роботи з населенням відповідно до покладених на нього завдань:

1. здійснює заходи щодо попередження виникнення складних життєвих обставин (СЖО) та вирішення соціальних проблем жителів громади;

2. забезпечує розвиток системи соціальних послуг та  соціальної допомоги на рівні Полонської міської об’єднаної територіальної громади;

3. здійснює формування та реалізацію заходів, проектів та програм щодо соціального розвитку Полонської міської об’єднаної територіальної громади.

4. проводить  заходи щодо виявлення осіб та сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

5. організовує оцінку потреб осіб, сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах та планування послуг і заходів щодо вирішення проблем вказаних осіб, сімей.

6. організовує  соціальний супровід /ведення випадку, надання соціальних послуг та допомоги, у тому числі з кризового втручання, за потреби спільно з іншими службами (поліція, дільничний, медики, ССД  тощо), у випадках загрози життю та здоров’ю жителів.

7. здійснює представництво інтересів жителів громади, в межах існуючого законодавства, перед третіми особами (державні, недержавні установи та організації, фізичні особи тощо).

8. проводить моніторинг, оцінку послуг та допомоги, які надаються особам, сім’ям в СЖО та оцінку якості, доступності та ефективності послуг в соціальній сфері на рівні Полонської міської об’єднаної територіальної громади.

9. здійснює формування та ведення єдиної бази клієнтів та надавачів соціальних послуг і допомоги.

10. здійснює збір та оцінку потреб в соціальних послугах, програмах, проектах на рівні ОТГ.

11. здійснює аналіз показників соціального розвитку ОТГ та потреб в соціальних послугах.

12. здійснює інформування населення, органів місцевого самоврядування, зацікавлених осіб та організацій щодо основних соціальних проблем населення ОТГ, потреб в розвитку сфери соціальних послуг та соціального розвитку ОТГ загалом, діяльності мережі організацій та установ сфери соціального захисту та соціальних послуг;

13. проводить діяльність з реалізації місцевої політики щодо розвитку соціальних послуг та соціальної допомоги на рівні  ОТГ.

14. забезпечує методичною підтримкою організації та установи сфери соціальних послуг та соціальної допомоги.

15. узагальнює та готує інформаційно-аналітичні матеріали, звіти стосовно сфери соціального захисту та соціальних послуг.

16. забезпечує захист персональних даних сімей, які  перебувають у СЖО,  відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

17. за дорученням начальника відділу, розробляє та бере участь у розробленні проектів рішень сесії та виконкому ОТГ щодо розвитку соціальних послуг та соціальної допомоги на рівні ОТГ (місцевих програм, проектів, планів, заходів, конкурсів соціальних проектів, соціального замовлення, закупівлі соціальних послуг тощо).

18. здійснює виконання та дотримання Плану роботи Відділу.

19. забезпечує, у межах своїх повноважень, здійснення функцій за додержанням законодавства з питань соціального захисту населення, що проживає на території ОТГ.

20. формує документи згідно номенклатури справ відділу.

21. здійснює передачу документів до архіву виконавчого комітету ОТГ.

22. виконує письмові та усні розпорядження міського голови, заступників міського голови та начальника відділу з питань соціальної роботи з населенням.

23. виконує доручення керівництва.

24. здійснює інші функції, які  випливають з покладених на відділ завдань, відповідно до чинного законодавства.


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання