- Міський голова
- Перший заступник міського голови
- Заступники міського голови
- Секретар ради
- Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету
- Рішення сесій
- Проекти рішень сесій та порядки денні
- Результати поіменного голосування
- Депутати міської ради
- Постійні депутатські комісії
- Інформація про місто
- Програми
- Міські перевезення
- Інформаціний довідник
- Очищення влади
- Звернення громадян
- Доступ до публічної інформації
Інформація щодо СУБСИДІЙ







Вийшов перший номер журналу «Порцеляна. Професійна розмова про фарфор та фаянс». Засновником видання є Асоціація дослідників фарфору та фаянсу. Вона узяла собі за мету вивчення багатої традиціями історії фарфорового та фаянсового виробництва, яке не одне десятиліття робило свій внесок у мистецький літопис України.
«Порцеляна» — фаховий журнал, є сподівання, що на його сторінках друкуватимуться матеріали з минулої історії, а також сьогодення порцелянового виробництва, розповіді про відомих майстрів і їх твори тощо. У всякому разі, у першому номері на це зроблено заявку. У ньому опубліковано відповідні нариси, які є корисними і цікавими тим, хто тільки починає процес вивчення та колекціонування порцеляни та фаянсу, а також тим, хто вважає себе досвідченим збирачем.
Серед прізвищ редакційної колегії та авторів — дослідники, науковці, фахівці у царині прикладного мистецтва. Дуже приємно, що у їх переліку ім’я М. І. Козака, представленого як художник порцеляни, головний художник Полонського фарфорового заводу 1985-2007 рр., Почесний громадянин міста Полонного. У першому номері журналу вміщено нарис «Історія створення музеїв фарфору в Полонному», автором якого є Микола Іванович. У преамбулі зазначено, що нарис очевидця та учасника описаних подій М. Козака складається з двох частин: у першій — історія створення фарфорового виробництва подана з позицій історичного краєзнавства, у другій — наш час, що наповнений драматичними подіями. «Однак з іншого погляду, це історія про людей, які віддані своїй справі, розуміють цінність культурного надбання пращурів і роблять все для його збереження. Саме такою людиною виступає і автор нарису». Нарис щедро ілюстрований прекрасними світлинами залів музеїв фарфору, вже історичними фото з життя фарфоровиків.
У зверненні головного редактора журналу «Порцеляна» В. Завершинського до читачів є слова, сповнені жалю, що справи з виробництвом фарфору в Україні є дуже невтішними, а людей, які знають історію і практику українського фарфору, майстрів фарфору і фаянсу, залишається все менше. Треба докласти зусиль, щоб зберегти, відродити хоча б частину того, що багато століть тому людина почала створювати власноруч, — кераміку. Полончани теж мають у цьому зацікавленість.
Т. Ліцина