Оберіть свій варіат символіки ОТГ
 
Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 29 гостей на сайті

У мальовничому селі Самчики Старокостянтинівського району завершився обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Організатор гри – Хмельницький обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді під керівництвом Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації та активній підтримці управління молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації, які подбали про високий рівень підготовки заходу.

Учасниками гри «Сокіл» («Джура») були 27 роїв із 12 районів, 9 громад та 6 міст Хмельницької області, які таборувались з 12 по 16 червня 2017 року поблизу історико-культурного заповідника «Самчики».

На обласному етапі гри честь Полонської громади гідно захищала команда станції юних туристів «Обрій» -  рій «Полонська сотня», який продемонстрував гарні результати у конкурсних змаганнях.

Програма гри була різноманітна і насичена, складалася з різних видів змагань та конкурсів військово-спортивного, туристсько-краєзнавчого та культурно-просвітницького спрямування: "Впоряд" (стройова підготовка), "Стрільба" (з пневматичної гвинтівки), "Неповне розбирання та збирання автомату АК-74", "Смуга перешкод" – подолання перешкод на пересіченій місцевості, "Теренова гра" – тактична гра на місцевості із елементами топографії та орієнтування, «Рятівник» – змагання з надання першої долікарської допомоги, «Квест: випробування джури» – комплексна командна інтелектуально-екстремальна гра, призначена для активізації знань, умінь та набуття комунікативних звичок в екстремальних умовах. А ще конкурси  "Відун" (на знання історії України, доби козаччини, українських військових формувань різних епох, сучасних збройних сил України), "Бівак" з оцінюванням таборування, "Ватра" (творчо-мистецьке представлення рою), конкурс презентацій звітів про виконання завдання відповідно ідейних принципів лицарства "Служити Богові, Батьківщині, ближнім" під гаслом "Добре діло". 

У перервах між змаганнями та конкурсами проводились тематичні виховні бесіди, майстер-класи, вишкіл роїв. Майстер-класи проводились за темами: "Матеріальна частина автомата Калашникова та пістолета Макарова", "Тактична медицина", "Прийоми самооборони", "Топографія", "Дії тактичних груп".

На другий день гри на Козацькому колі вперше було організоване дитяче самоврядування в таборі. Обрані похідний отаман Ребрик Дмитро (рій "Полонська сотня") і писар Кондратюк Микита (рій "Нетішинські джури"). На кожну добу обиралися чергові рої і хорунжі. 
Всі види та конкурси були командні. Але у конкурсах "Стрільба" та "Неповне розбирання та збирання автомату АК-74" визначалися особисті результати.

Цікаво пройшла "Теренова гра", яка традиційно є одним з найулюбленішим видом змагань. За жеребкуванням рої ділилися на 2 сотні – "синіх" і "малинових". Основними завданнями для кожної сотні були: облаштувати табір в лісі, встановити прапор відповідного кольору (синій або малиновий), визначити серед гравців своєї сотні розвідників, захисників та тих, хто буде у засідці, знайти по карті табір "противника" і спробувати захопити їх прапор.

Цікаво пройшов вид гри "Квест: випробування джури", який складався із 8 заданих пунктів-об’єктів, що розташовані на території музею-маєтку «Самчики». Перед квестом для учасників були проведенні докладні екскурсії, на основі яких і були складені завдання "Квесту". Всі об’єкти були зашифровані у віршах. Найкраще і найшвидше впоралися із завданнями – "Подільські джури" (м. Кам’янець-Подільський), "Сокіл" (Ярмолинецький район) та "Полонська сотня" (Полонська громада). 

Смугу перешкод на пересіченій місцевості швидко і з найменшими штрафами подолав і виборов перше місце рій "Полонська сотня" (Полонська громада). Друге і третє місця посіли рої "Подільські орли" з Хмельницького району і "Нетішинські джури" (м. Нетішин). 

Швидко промайнули 5 днів джурівського таборування. На урочистому закритті переможцям, призерам та активним учасникам козацької гри вручалися Кубки, дипломи та грамоти. Завершилася гра видовищним флеш-мобом – учасники вишикувалися, склавши слово "ДЖУРА".

За матеріалами ХОЦТКУМ

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.