Оберіть свій варіат символіки ОТГ
 
Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 9 гостей на сайті

Для багатьох День села – це ще один привід зібратися разом, згадати і тих, хто народився, і хто зростав у рідному селі, послухати музичні композиції, подивитися виступи артистів, смакувати смачною рибною юшкою. Тому, зазвичай, на такий день народження не лише сходяться, а й з’їжджаються ті, хто тут народився і виріс.  Цей чудовий день об’єднує людей різного віку - від малого до великого. І вітають земляків та гостей завжди щиро та гостинно.

21 травня 2017 року на передодні Дня Святого Миколая Чудотворця відбулося святкування дня народження с. Блидні. У центрі з самого ранку панувала святкова атмосфера. Лунала музика. У святково прикрашеному повітряними кульками і квітами сільському клубі зібралися жителі та гості, щоб усією дружною родиною відсвяткувати цю знаменну подію. А особливо радувала зір непосидюча дітвора. Саме вони, усміхнені і щасливі,- надія і наше  майбутнє.

Свято розпочалося молебнем біля культової споруди Христа з іконою Святого Миколая Чудотворця, цього річ виповнилось 20 років від дня освячення культової споруди. Провів молебень за мир в Україні та за полеглих в боях односельчан у роки Другої світової війни о. Анатолій.

Щиро вітали присутніх та бажали всім мирного неба над головою,  добра та достатку і впевненості у завтрашньому дні староста сіл Котюржинці, Блидні, Черніївка Полонської ОТГ, Алла Салацька, радник голови Полонської міської ради ОТГ Неля Гуменюк.

Продовжилось свято концертом, після якого староста сіл від свого і від імені Виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ, привітала та передала подарунки найстаршому жителю та батькам наймолодшого жителя села Блидні, а також людям, які своєю працею зробили вагомий внесок в розвиток громади.

По завершенні концерту для всіх присутніх був накритий святковий стіл де не обійшлося без смачної рибної юшки. Найменші представники громади вдосталь розважились на батутах, скуштували солодкої фати та зіграли в футбол.

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.