Оберіть свій варіат символіки ОТГ
 
Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 38 гостей на сайті

Жителька села Великі Каленичі відсвяткувала 90 річчя. Привітати ювілярку прийшли у гостинну затишну оселю радник міського голови ОТГ Неля Гуменюк, помічник-консультант народного депутата України Романа Мацоли Любов Борозенна, староста села Валентина Хом’юк .

Привітно гостей зустріла родина ювілярки, радіючи, що поруч сестра, два брати, племінники.

На адресу ювілярки звучали теплі слова вітань та побажань. Незважаючи на свій поважний вік, жінка активна, привітна, вражає щирістю, мудрістю та життєрадісністю.

Олександра Тимофіївна з 14 років працювала в колгоспі. За сумлінне ставлення до роботи неодноразово отримувала винагороди.

Присутні побажали бабусі світлих днів, щасливих років, міцного здоров'я, дякували за мудрість, щирість та добре серце.

Н. Гуменюк

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.