Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 19 гостей на сайті

Вже стало традицією в Полонській ОТГ вітати іменинників з днем народження. Січень багатий на ювілярів.

90-річний ювілей відсвяткували Белім Любов Михайлівна та Ніна Миколаївна Григорчук з с.Кіпченці та Ганна Аркадіівна Сацюк з с.Браженці.

У цей день іменинників вітали діти, онуки, правнуки. До вітань долучилися: радник  міського голови Полонської ОТГ Неля Гуменюк, помічник-консультант народного депутата України Романа Мацоли Любов Борозенна та староста села Олександр Гречанівський.

Здоров’я, миру, довголіття зичимо жінкам-трудівницям, які  присвятили себе сім’і, натхненній праці на благо держави. Самовіддана праця в полі та на фермі - в минулому, а нині вправно продовжують впоратися  по господарству.

Живіть до ста літ! Радуйте своєю присутністю у цьому житті своїх рідних та близьких!

 

Н.Гуменюк

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.