Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 24 гостей на сайті

12 січня 2017 року, під головуванням секретаря ради – Лариси Сосун, відбулося засідання двадцятої другої позачергової сесії Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади. До порядку денного пленарного засідання було включено ряд питань: «Про реорганізацію відділу освіти,культури, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ», «Про покладення обов’язків старост по видачі свідоцтв на майнові паї», «Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності майна», «Про надання дозволу на списання комунального майна»,  «Про внесення змін до рішення 7-ї сесії від 20.05.2016 року №2, зі змінами в рішенні 14-ї чергової сесії 1 скликання від 23.09.2016 року №22 «про здійснення закупівель товарів, робіт і послуг виконавчими органами, комунальними закладами, установами та підприємствами Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади у системі електронних державних закупівель ProZorro».

 

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.