Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 23 гостей на сайті

У польських містах тривають різноманітні заходи на підтримку жителів сусідньої України. Особливою популярністю користується благодійна акція «Поляки – співвітчизникам», на території усієї Польщі. Польські родини, громадські організації, учні навчальних закладів допомагають українським сім’ям.

Так, 15 січня 2017 року, з офіційним робочим візитом до міста Полонного прибула делегація в складі сенатора м.Любліна Станіслава Гогача, консула республіки Польща в Україні Пшемислава Шиманського, та представників різних громадських організацій. До нашого міста вони доставили близько 200 продуктових наборів, які  було вручено учням  культурно-освітнього центру польської національної меншини та спільноті поляків Полонщини. Це вже третій приїзд сенатора до нашого міста. Святкові різдвяно-новорічні подарунки складалися з привітального листа, продуктів харчування, солодощів та іграшок.

У такий спосіб поляки підтримують та вітають із Різдвяними святами українців, які мають польське походження та підкреслюють свою солідарність з українським народом.

 

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.