Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 9 гостей на сайті

Сьогодні депутати Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади, працівники виконавчого комітету, відзначили професійне свято – День місцевого самоврядування.

З цієї нагоди міський голова Скримський Ф.Ф. привітав присутніх з професійним святом.

У своєму виступі від побажав присутнім нових здобутків у відповідальній праці, міцного здоров'я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх життєвих планів і сподівань!

Далі за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розбудову та становлення місцевого самоврядування на Полонщині, високий професіоналізм, активну діяльність, спрямовану на вирішення актуальних питань соціально-економічного, культурного розвитку та з нагоди Дня місцевого самоврядування Франц Скримський вручив грамоти та цінні подарунки. Також з вітальним словом до присутніх звернулася помічник народного депутата України Романа Мацоли Любов Борозенна, яка від імені народного депутата привітала всіх з Днем місцевого самоврядування.

Свято продовжилось виступами художніх колективів міського Будинку культури.

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.