Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 31 гостей на сайті

Прокурором Полонського відділу Шепетівської місцевої прокуратури у суді доведено вину жительки сусіднього району за вчинення крадіжки, поєднаної із проникненням у житло.
Так, жителька міста Полонне, повернувшись з городу до свого будинку  виявила у кімнатах житла розкидані речі а також відсутність значної суми заощаджених коштів. 

Як було з’ясовано у суді, жителька одного із сіл Шепетівського району, під приводом купівлі горіхів та пір’я у місцевого населення відвідувала жителів міста Полонне, та зайшовши до чергового подвір’я, виявила відсутність господарів будинку. У подальшому, жінка, з метою викрадення чужого майна, проникла до незачиненого житлового будинку, де віднайшла та викрала грошові кошти у сумі 11 тисяч гривень.

За принципової позиції прокурора відділу місцевої прокуратури у суді повністю доведено вину жінки та призначено покарання у виді позбавлення волі однак звільнено обвинувачену від покарання із іспитовим строком в один рік.

Таким чином, у випадку вчинення засудженою злочину протягом вказаного строку, остання відбуватиме реальне покарання у місцях позбавлення волі.

Начальник Полонського відділу

Шепетівської місцевої прокуратури                                              Р. Семенюк

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.