Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 23 гостей на сайті

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державний бюджет України на 2020 рік» щодо забезпечення функціонування Фонду розвитку підприємництва» від 14.01.2020 року №436-ІХ, у 2020 році Фонд розвитку підприємництва надаватиме підтримку у вигляді компенсації відсоткової ставки до рівня 5, 7 та 9 відсотків річних за кредитами у гривні.

Програма дасть змогу малим та середнім підприємцям відкривати власну справу. 

Впровадження в дію Закону дасть можливість створити додаткові робочі місця, вивести бізнес з тіні, офіційно вести виробничу діяльність та наповнити місцевий бюджет.

Зважаючи на вищевикладене, в зв’язку з надходженням листа Хмельницької ОДА вих.№70/24-14-523/2020 від 29.01.2020 р. щодо надання інформації з переліком  зацікавлених осіб, які мають бажання відкрити або розширити власне виробництво, особам зацікавленим в отриманні підтримки в веденні бізнесу пропонуємо звертатися до виконавчого комітету Полонської об’єднаної територіальної громади. Звернення приймаються до 11.02.2020 р. в письмовій формі та мають містити наступну інформацію:

  • прізвище, ім’я та по батькові,
  • адреса проживання,
  • контактні дані (електронна адреса, телефон),
  • напрямок діяльності,
  • фізична особа, ФОП  чи приватний підприємець.

За консультаціями звертайтесь до  виконавчого комітету Полонської об’єднаної територіальної громади (м.Полонне, вул.Лесі Українки, 113, каб.№11).

Начальник відділу економічного розвитку, інвестицій, регуляторної діяльності та енергетичного менеджменту

 Сергійко Тетяна Миколаївна

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.