Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 14 гостей на сайті

Відповідно до розпорядження Кабінету міністрів України про перехід державних установ на домен gov.ua повідомляємо що новий офіційний сайт Виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ – перехід за посиланням: pol-otg.gov.ua 

Новий сайт також можна знайти у пошукових системах (наприклад google.com.ua) ввівши назву Виконавчий комітет Полонської міської ради ОТГ.

Більшість  нових розпоряджень і рішень з 2020 року будуть розміщені тільки на новому сайті.

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.