Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 6 гостей на сайті

В п’ятницю 20 грудня на площі біля пам’ятника Лесі Українки відбулось урочисте відкриття головної ялинки міста.

Казкові персонажі розважали учасників свята веселими піснями та запальними танцями, а творчі колективи своїми виступами.

Міський голова Франц Скримський привітав малечу та дорослих  із святами, що наближаються. Подякував усім хто доклав зусилля для організації цього свята  за створення святкової  атмосфери для полончан.

Франц Францович побажав усім учасникам святкового дійства любові, щастя, здоров’я, наснаги, злагоди в родинах та успіхів у новому році.

Після цього головна ялинка Полонного засяяла святковими вогнями, діти спілкувалися з казковими персонажами та Святим Миколаєм, а площа наповнювалася гостями свята.

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.