Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 18 гостей на сайті

У Полонській об'єднаній територіальній громаді підприємством КП «Благоустрій»  за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури було закуплено та встановлено на вул.Привоклальна, 44 шість контейнерів для  для окремого збирання паперу, скла, пластику та органічних відходів. 

Це вже створена друга локація  для сортування сміття на території громади.  

Даний проект передбачає упорядкування та благоустрій існуючого місця збору побутових відходів  та забезпечить в достатній кількості та фізичній доступності сміттєвих баків для мешканців мікрорайону.

Проект створить комфортні умови для сортування та утилізації ТПВ, перебування у дворі, прибере локальну антисанітарію та унеможливить стихійне звалище.

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.