Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 32 гостей на сайті

Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день інвалідів, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Відзначення цієї дати спрямоване на посилення уваги до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав і благополуччя. Міжнародний день інвалідів акцентує увагу суспільства на перевагах, які воно отримує від участі інвалідів у політичному, соціальному, економічному і культурному житті.

Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей особливими потребами. У світі налічується понад 1 мільярд людей з інвалідністю, що приблизно становить 15% населення усього світу.

Сьогодні, 3 грудня 2019 року, з нагоди вшанування людей похилого віку та відзначення Міжнародного Дня інваліда в Полонському Будинку-інтернаті для громадян похилого віку та інвалідів відбувся урочистий захід. Привітати підопічних Будинку - інтернату завітали міський голова Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Франц Скримський, заступник голови райдержадміністрації Олександр Вощатинський, начальник управління соціального захисту населення РДА Олександр Лобай та заступник голови районної Ради організації ветеранів України Ганна Цимбалюк.  Посадовці привітали присутніх, поцікавилися їхніми проблемами, умовами проживання, харчування, забезпечення медикаментами. Від щирого серця побажали всім ветеранам та інвалідам міцного здоров’я, добра, радості, довголіття, миру, злагоди та Божої благодаті. Представники влади пообіцяли, що і надалі будуть сприяти створенню належних умов для проживання в інтернаті, щоб підопічні закладу почували себе затишно, як господарі у своєму рідному домі.

Ну а чудовий настрій забезпечили присутнім юні артисти Полонського будинку творчості школярів, які виконали ряд чудових номерів. Після завершення заходу всі мешканці будинку-інтернату отримали подарунки та солодощі від гостей.

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.