Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 18 гостей на сайті

Виконавчий комітет Полонської міської ради ОТГ на виконання рішення №4 80 сесії Полонської міської ради ОТГ І скликання від 29.11.2019 року «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Полонської міської об'єднаної територіальної громади, що підлягають приватизації у 2019-2020 р.р.», опубліковує перелік об’єктів що підлягають приватизації:

- комплекс будівель цілісного майнового комплексу, що розташований за адресою: Хмельницька обл., Полонський р-н., м. Полонне, вул. Шевченка, 10.

Відділ комунальної власності та інфраструктури

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.