Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 14 гостей на сайті

28 листопада у Хмельницькому відбувся міжрегіональний Форум «Фінансування енергоефективних заходів для ОСББ за принципом «револьверного фонду». Організаторами заходу є спільний проект ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES), Агенція регіонального розвитку Хмельницької області та ГО «Хмельницька обласна асоціація ОСББ».

Основна мета Форуму – зібрати представників міської влади, співвласників житла в багатоквартирних будинках в Україні та підтримати їх мотивацію до підвищення рівня енергоефективності власних будинків.

Участь у заході взяли експерти та делегації із понад 10 областей України, представники органів місцевого самоврядування, представники ОСББ та громадських організацій.

У рамках роботи Форуму розглянули юридичні передумови роботи «револьверного фонду», порівняльний аналіз варіантів його діяльності; практичний досвід діяльності «револьверних фондів» на базі комунального підприємства, громадської організації та Асоціації ОСББ; «револьверний фонд» як механізм підтримки ОСББ у впроваджені заходів з енергоефективності в багатоквартирних будинках за програмою «Енергодім» Фонду енергоефективності.

Під час Форуму підписано Меморандум про співпрацю між громадською організацією «Агентство економічного розвитку» та громадською організацією «Хмельницька обласна асоціація голів правління об’єднань співвласників багатоквартирних будинків» про налагодження тісної співпраці та консолідації зусиль, які спрямовані на створення Револьверного фонду у межах Хмельницької області. Меморандум створить сприятливі умови для підтримання ініціатив щодо впровадження заходів з енергоефективності, мотивації співвласників багатоквартирних будинків до створення ОСББ, підтримки заходів з підвищення рівня енергетичної ефективності будинків в житловому секторі.

Довідково.

Проект ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES) – впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу. Проект підтримує створення ОСББ по всій території України, надає консультації та проводить навчання з тематики створення та управління ОСББ. За два роки діяльності (жовтень 2018-2020) проект створить 2000 ОСББ та підтримає 4000. Більше про проект HOUSES можна ознайомитися за посиланням.

Під «револьверним фондом» розуміють грошовий фонд, із якого надаються позики на певні цілі (наприклад, на впровадження енергоефективних заходів), і в міру погашення старих позик видаються нові. Також револьверним фондом можуть називати юридичну особу, яка такий грошовий фонд адмініструє.

Більш детальну інформацію можна отримати у Вячеслава Третяка, регіонального координатора ПРООН з досягнення цілей сталого розвитку в Хмельницькій області за номером 066-7120198, 067-3830149 або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.