Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 20 гостей на сайті

1. Служба в Збройних Силах України – це патріотично та гідно, а головне - по-справжньому круто. Мінімальне грошове забезпечення військовослужбовця-контрактника, який залучений до участі в ООС, буде становити на першій лінії 27 300 грн. (доплата -17 тис.грн.) , в інших районах проведення операції — 16 800 грн; (доплата 6500 грн.).2. Особам рядового складу після укладення першого контракту виплатять вісім розмірів прожиткового мінімуму (15368); особам сержантського і старшинського (молодшого начальницького) складу - дев'ять розмірів прожиткового мінімуму (17289); особам офіцерського складу - десять розмірів прожиткового мінімуму (19210).

3. Наразі, грошове забезпечення стартує з 11500 грн. (без вислуги, у званні «солдат» на посаді стрільця. Відповідно для фахівців ця сума буде більшою. Офіцери отримують від 15000 грн.

4. Так, гроші не головне, але гроші – необхідне. Врахуйте, матеріальна допомога, підйомна допомога, виплата за перший контракт, «оздоровчі», піднайомні. Набігає непогана сума.5. 30 днів щорічної відпустки + 5 днів за кожні 5 років служби (+15 днів після повернення з району ООС).6. «Соціалка». Гарантована виплата грошового забезпечення (та інших доплат) + пільговий вихід на пенсію + безоплатне якісне медичне обслуговування +можливість отримати вищу освіту (заочно) = санаторно-курортне лікування ( і для вашої сім’ї також) + перспектива отримати житло коштом держави.7. Щодо освіти. Тут не лише «заочка». Є реальні шанси потрапити на курси/тренінги/навчання з іноземними інструкторами в Україні, поїхати за програмами підготовки за кордон (так, і в США-теж).

8. Де жити? У типових казармах, у окремих кімнатах-кубриках, сучасному гуртожитку, на найманій квартирі, за яку отримаєш кошти за піднайом житла.

9. Робота в Збройних Силах України дає можливість КОЖНОМУ реалізовувати себе. Головне бажання, старанність та ініціативність!

10. Насправді, причин може бути більше. Для когось, це ризикована професійна справа, для когось – це справжні друзі, яких не завжди зустрінеш у цивільному житті, для когось – це перший крок перед «кар’єрними» висотами. Причини можуть бути різні, головне –це реалізація самого себе!

З питань прийому на військову службу за контрактом всі бажаючі можуть звернутись у Полонський районний військовий комісаріат для отримання консультаційної та правової допомоги за адресою : м.Полонне вул.Лесі Українки, 87 тел. 2-03-77, 0677206115.

 

Військовий комісар

Полонського районного військового комісаріату

підполковник Б.КІПРАН

 

 
 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.