Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 26 гостей на сайті

Яскравим дійством стало святкування Дня сіл Онацківці та Храбузна в Онацківецькому старостинському окрузі .  Цього року на урочистості й веселощі завітали жителі з двох сіл. Також з’їхались люди з різних куточків України, щоб згадати дитинство, юність, поділитись думками, розповісти про себе. В цей день село, як завжди, радо зустрічало гостей.

Староста Онацківецького старостинського округу Бернацька Надія  та  секретар Полонської міської ради Лариса Сосун, яка завітала на свято щиро привітали усіх присутніх. Побажали миру, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій, хай кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом, повагою та порозумінням рідних і близьких. Також на святі був присутній Говорун  Валентин Давидович -поет краєзнавець, член Всеукраїнської творчої спілки  "Конгрес літераторів України", член Національної спілки краєзнавців України.

Такожза участь у громадськомутакультурному житті Онацківецького старостинського округунайактивніших мешканцівнагородили грамотами та цінними подарунками.Розваги цього дня чекали і на наймолодших гостей свята. Дітлахи залюбки бавилися та розважалися на надувних батутах.А надвечір всіх чекала святкова дискотека.

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.