Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 22 гостей на сайті

В приміщенні Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ  (м. Полонне вул.Лесі Українки 95В) розпочато прийом  документів для оформлення паспорта громадянина України у формі картки (ID) та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Крім того повідомляємо: з 01 липня 2019 року вартість оформлення біометричних документів змінилася,нові суми адміністративного збору складають:

 При оформленні паспорта громадянина України у формі ID-картки:

до 20 робочих днів – 345 грн.;

до 10 робочих днів – 471 грн.;

 

При оформленні паспорта громадянина України для виїзду за кордон:

до 20 робочих днів – 682 грн.;

   до 7 робочих днів – 1034 грн.

 

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.