Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 19 гостей на сайті

З урахуванням пропозицій постійних депутатських комісій Полонської міської ради, а також враховуючи те, що у громадському обговоренні конкурсних робіт на кращу офіційну символіку Полонської міської ОТГ та голосуванні, яке проходило з 05.07.2019 по 11.07.2019 взяло участь менше одного відсотка від загальної кількості мешканців об’єднаної громади, на виконання розпорядження міського голови від 19.08.2019 №249/2019-р, продовжуються терміни громадського обговорення конкурсних робіт на кращу офіційну символіку Полонської міської ОТГ та голосування з 22.08.2019 по 22.09.2019.

Громадське обговорення конкурсних робіт на кращу офіційну символіку Полонської міської ОТГ проводиться шляхом голосування на офіційному веб-сайті виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ.

З відібраними конкурсною комісією кращими конкурсними роботами ескізів герба та прапора Полонської міської ОТГ можна буде ознайомитись на офіційному веб-сайті виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ з 22.08.2019 року.

Просимо прийняти активну участь у громадському обговоренні та голосуванні.

 

Варіант 1.

Конкурсна робота  Козака Миколи Івановича, жителя вул. Привокзальна, 30, кв.45 м. Полонне в співавторстві з Ільїнським Валентином Михайловичем - голова Хмельницького обласного відділення Українського геральдичьного товариства

Зображення герба Полонської міської ОТГ

Опис герба.

Герб являє собою щит зеленого кольору (іспанський за формою у співвідношенні 5х6: верхня частина прямокутна, нижня заокруглена). Щит по діагоналі, праворуч вниз, перев’язаний широкою білою смугою. У центрі щита розміщено зображення герба міста Полонне (герб за формою щита – французький новий). Щит герба міста Полонне розчленований на три смуги: дві верхні симетричні – блакитна і червона, нижня – зелена. На їх фоні, зверху, розміщено куманець, знизу – умовне зображення вхідної брами з двома симетричними баштами.

Герб ОТГ накладений на декоративний надкартушник, у вигляді сувою, і обрамлений бароковим картушем, увінчаним золотим сонцем.

Символіка герба.

Зелений колір – відображає багатство земельних ресурсів та свідчить про розвиток сільського господарства, як основного виду діяльності жителів населених пунктів на території Полонської об’єднаної громади.

Білий колір (срібло) – відображає річку Хомору, що по діагоналі перетинає землі Полонської ОТГ, і яка відіграє важливу роль у життєдіяльності жителів краю.

Сувій – символ давнього письма, знань, довговічності, атрибут великих пророків. У даному гербі виступає символ магдебургії, що давала право на місцеве самоврядування, і яке мало місце в історичному минулому Полонщини.

Зображення прапора Полонської міської ОТГ

Опис прапора.

Прямокутне полотнище зеленого кольору (у співвідношенні 3х2) з білою широкою смугою по діагоналі (з правого верхнього кута – ліворуч вниз). У верхній трикутній площині розміщено герб міста Полонне.

Зелений колір – відображає багатство земельних ресурсів та свідчить про розвиток сільського господарства, як основного виду діяльності жителів населених пунктів на території Полонської об’єднаної громади.

Білий колір (срібло) – відображає річку Хомору, що по діагоналі перетинає землі Полонської ОТГ, і яка відіграє важливу роль у життєдіяльності жителів краю.

Варіант 2.

Конкурсна робота  Бабайкіна Олександра Володимировича, жителя селища Семенівка Полтавської області.

Зображення герба Полонської міської ОТГ

Опис герба.

В синьому полі щита червона стіна фортеця; в брамі  якої золота ваза, зверху червона плащаниця  з накладеним срібним мечем вістрям донизу.

Щит вписаний у декоративний картуш і увінчаний срібною міськоюкороною.

Значення символів

 

Стіна фортеці – символізує давню оборонну споруду, що існувала на території міста в X—XIX століттях.

Ваза – символ порцелянового виробництва.

Плащаниця і меч елементи, які притаманні для Святого Мартина. Зображення цього святого містилось на печатці міської ратуші. Також Святий Мартин являвся покровителем власника міста – князя Марцина Любомирського.

 

Зображення прапора Полонської міської ОТГГ

Опис прапора.

Квадратне полотнище, розділене на червоне, синє, зелене поля:

– верхня червона смуга – від вільного верхнього кута прапора до середини вертикального кріплення;

– нижня зелена смуга – від середини вільної правої сторони прапора до нижнього лівого кута.

Червоний колір символізує колір Святого Мартина.

Синій колір означає Подільску землю.

Зелений колір  полів на яких розташована місцевість.

 

Варіант 3.

Конкурсна робота  Коблая Олександра Михайловича, жителя вул. Л. Українки, 98, кв. 28 м. Полонне.

Зображення герба Полонської міської ОТГ

Опис герба.

Герб являє собою щит зеленого кольору який по діагоналі переділений звивистою синьою смугою з тонкою білою каймою. Зелений колір щита символізує родючі землі та ліси, які розташовані на території об’єднаної громади, а звивиста смуга з тонкою білою каймою символізує річку Хомора, яка географічно звивисто перетинає територію об’єднаної громади по діагоналі.

В лівому верхньому куті щита герба розташований елемент герба міста Полонне, що символізує об’єднання сільських населених пунктів громади навколо її адміністративного центру – міста Полонне.

В правому нижньому куті щита герба зображено вінок з трьох колосків пшениці, що символізує сільські населені пункти, які увійшли до складу Полонської міської об’єднаної територіальної громади.

Картуш герба увінчаний короною – фрагментом давньої міської мурованої сторожової вежі, яка символізує давню історію міста Полонне, навколо якого об’єдналися сільські населені пукти громади.

Обидві сторони картуша герба симетрично увінчані вінком із пшениці та листя дуба із жолудями, що символізує достаток та могутність об’єднаної громади.

В нижній частині картуша герба зроблено надпис Полонська ОТГ та дата її утворення – 2015 рік.

 

Зображення прапора Полонської міської ОТГГ

Опис прапора.

Прямокутне полотнище зеленого кольору (у співвідношенні 3х2) зі звивистою синьою смугою з білою каймою по діагоналі.

Зелений колір прапора символізує родючі землі та ліси, які розташовані на території об’єднаної громади, а звивиста смуга з тонкою білою каймою символізує річку Хомора, яка географічно звивисто перетинає територію об’єднаної громади по діагоналі.

В лівому верхньому куті прапора розташований елемент герба міста Полонне, що символізує об’єднання сільських населених пунктів громади навколо її адміністративного центру – міста Полонне.

В правому нижньому куті прапора зображено вінок з трьох колосків пшениці, що символізує сільські населені пункти, які увійшли до складу Полонської міської об’єднаної територіальної громади.

Варіант 4.

Конкурсна робота  Дацика Олександра Валерійовича, жителя вул. Л. Українки, 100, кв.18 м. Полонне.

Зображення герба Полонської міської ОТГ

Опис герба.

Ескіз герба Полонської ОТГ складає хрест Св. Юрія (символізує християнські цінності: віру, милосердя, справедливість) виконаний в білому кольорі (Білий – великодушність, чистота помислів, шляхетність, справедливість і цнота) розміщений в іспанському щиті на червоному полі (означає хоробрість, мужність, безстрашність любов людини до свого Творця, готовність віддати життя за бога та батьківщину) і оскільки Полонне  засновувалось як ідеальне місто за основу було взято схему ідеального міста в основі якої лежить пентакл, в якому кожен із бастіонів символізує населений пункт які об’єднуються в потужну громаду. Хвиляста блакитна смуга що обтяжує вертикальну частину хреста, ілюструє зв'язок Півночі з Півднем водним шляхом по річці Хомора (символ краси, величі, м’якості). Герб увінчаний вінком з золотого (символ могутності, стабільності, багатства) дубового листя (символізує силу, могутність, міцність, боротьбу і перемогу) оповитий блакитною стрічкою. Оскільки Полонне колись мало Магдебурзьке право верх герба увінчаний червоною міською мурованою короною з трьома зубцями. Під гербом підпис «Сила в об’єднанні!»

 

Зображення прапора Полонської міської ОТГГ

Опис прапора.

Ескіз прапора Полонської ОТГ має класичні пропорції 2:3 і складає хрест Св. Юрія виконаний в білому кольорі що розміщується на червоному полі. Вертикальна вісь знаходиться на 1/3 зміщена вправо, горизонтальна рівно по середині прапора. Хрест як центр світу, точка між небом і землею, космічна вісь, можливість до безкінечного і гармонійного розширення як вертикально так і горизонтального. Лінія вертикальна - небесна, духовна, інтелектуальна, позитивна, активна, чоловіча. Лінія горизонтальна є земною, раціональною, красивою, жіночною. У верхній праві частині прапору так як і на гебі знаходиться схема ідеального міста в якій кожен із бастіонів символізує населений пункт що об'єднується в громаду.

                                                                                                              

 

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.