Оберіть свій варіат символіки ОТГ
 
Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 17 гостей на сайті

14.05.2019 року працівниками товариства з обмеженою відповідальністю «Новшляхбуд» з м. Полонного розпочато підготовчі роботи по проведенню поточного середнього ремонту автомобільної дороги державного значення Т-23-09 Шепетівка – Чуднів – Бердичів км 28+900 – км 32+390 в м. Полонне по вул. Л. Українки від її перехрестя з вул. Н.С. Говорун в напрямку перехрестя з вул. Вітковського.

Під час проведення підготовчих робіт буде демонтовано старий бортовий камінь та встановлено новий  бортовий  камінь на тротуарах, здійснено влаштування з’їздів, фрезерування дорожнього покриття та влаштування вирівнюючого шару асфальтобетону вздовж даної ділянки вулиці Л. Українки.

В ході проведення підготовчих робіт можливе обмеження руху транспорту на даній ділянці вул. Л. Українки в м. Полонне.

З метою недопущення перекриття руху по вул.Л.Українки на даній ділянці дороги, виконавчий комітет Полонської міської ради ОТГ та працівники товариства з обмеженою відповідальністю «Новшляхбуд» звертаються до учасників дорожнього руху не залишати на стоянку свої транспортні засоби на тротуарі та проїзній  частині вулиці Л.Українки в м.Полонне від її перехрестя з вул.Н.С.Говорунв напрямку перехрестя з вул.Вітковського  з 14.05.2019 року до завершення проведення ремонтних робіт.

Просимо мешканців громади та гостей міста ставитися з розумінням до проведення ремонтних робіт працівниками ТОВ «Новшляхбуд», прислухатися до їх звернень та прохань щодо звільнення вулиці та тротуарів від транспортних засобів, та вибачення за можливі тимчасові незручності і обмеження руху транспорту на даній ділянці вулиці Л. Українки в м. Полонне.

 

 

Відділ благоустрою та екології виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.