Оберіть свій варіат символіки ОТГ
 
Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 39 гостей на сайті

Кам’янець-Подільський індустріальний коледж проводить підготовку фахівців для економіки України, у тому числі понад 25 років - зі спеціальності «Землевпорядкування». 

Наші випускники - начальники та працівники управлінь та відділів Держгеокадастру, керівники секторів у відділах, інженери-землевпорядники приватних проектних підприємств, землевпорядники об’єднаних територіальних громад, селищних та сільських рад не тільки Хмельницької, але й Чернівецької, Івано-Франківської, Тернопільської та інших областей.

Сьогодні наші студенти — кваліфіковані та перспективні молоді люди, які навчаються за сучасними стандартами освіти.

Навчання у коледжі здійснюється за рахунок бюджету. Крім того, студенти мають можливість отримати стипендію в сумі 980-1400 грн. на місяць та місце у гуртожитку.

 

З повагою,

директор коледжу

М.І. Недошитко

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.