Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 17 гостей на сайті

Досить тривалий час мешканців сіл Прислуч і Колосівка турбувало питання видалення небезпечно-навислого, розлогого гілля дерев в  важкодоступних місцях, а також  видалення  дерева, яке мало  вкрай небезпечний нахил і загрожувало падінням на території   місцевого кладовища. За  погодженням  виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ та узгодження з директором КП»Благоустрій» О.В.Будником роботи були виконані силами працівників комунального підприємства. Велику допомогу у видаленні гілля дерев надали мешканці села та працівники ФГ “Прислуцьке” (Білоус М.С.). Також за допомогою  автовишки в с.Любомирка  було видалено  дерево, яке загрожувало падінням на сільський клуб . В  селі Любомирка  активну участь також прийняли   жителі села ,працівники ФГ “Агромакс-М” (Мельничук С.В.) , ФГ “Случ-М” (Матюх А.В.). Роботи по наведенню порядку в  старостинському окрузі тривають.

Староста  Прислуцького старостинського округу          Левчук В.І.

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.