Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 31 гостей на сайті

Сертифікований Горіховий центр «Залісся» із вирощування щеплених  саджанців горіха волоського, фундука і горіха на деревину  найкращих сортів, що входять у групу компаній «МАЇС» пропонує аграріям співпрацю.

Розсадник «Залісся»  - одне з найбільших підприємств з виробництва саджанців сортового горіха в Україні. Перші, хто розпочав практику щеплення грецьких горіхів та вже понад 10 років спеціалізуються на виробництві сертифікованих щеплених саджанців найпопулярніших сортів французької, молдовської та української селекції. Ними занесено до Державного реєстру сортів України -  13 сортів горіха грецького.

В цьому році вони пропонують такі сорти горіха:

Українська селекція: Буковинський, Чернівецький, Клішківський, Ярівський.

Французька селекція: Лара Пьєраль, Франкет, Фернор, Ронд де Монтиньяк.

Молдовська селекція: Кишиневський, Скиноский, Костюженський.

За додатковою інформацією звертатися по тел.: 050-441-91-61 Олександр Богун (Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ).

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.