Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 17 гостей на сайті

09 квітня 2019 року на базі КУ "Інклюзивно-ресурсний центр Полонської міської ОТГ" відбулося засідання круглого столу за участі практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти громади та фахівців ІРЦ на тему "Психологічний супровід інклюзивної освіти. Практичні кроки". 

Учасники заходу обговорили нормативно-правове забезпечення організації та супроводу інклюзивного навчання (Кондратюк Л.І., методист МК), найбільш суперечливі моменти створення ІПР, взаємодії із батьками, організації освітнього простору та алгоритмів діяльності (фахівці психологічної служби), а також ознайомилися із практичними способами застосування корекційно-розвивального обладнання із різними нозологіями.

У структурі рекомендацій круглого столу було окреслено основні "точки дотику" закладів освіти та інклюзивно-ресурсного центру.

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.