Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 16 гостей на сайті

15 березня 2019 року по вулиці Н.С.Говорун в районі магазину «Євро СЕКОНД ХЕНД» працівники ТОВ «Альфа-Газ» проводять земляні та  монтажні  роботи відповідно до проекту по реконструкції водопровідних мереж по вулицях міста Полонного.

В зв’язку з цим 15 березня 2019 року з 900 до 1700 буде перекрито рух автомобільного транспорту по вул.Н.С.Говорун від перехрестя з вул.Л.Українки до магазину «Каштан».

Об’їзд буде здійснюватися через вул.Шевченко в м.Полонне

Виконавчий комітет Полонської міської ради ОТГ просить вибачення в мешканців та гостей міста за тимчасові незручності та перекриття руху транспорту на даній ділянці вулиці Н.С.Говорун  в  м.Полонне.

Відділ благоустрою та екології виконавчого комітету
Полонської  міської  ради  ОТГ.

 

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.