Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 46 гостей на сайті

Хмельницька філія Національна акціонерна компанія «Украгролізинг», доводе до Вашого відома наступне:

У даний час компанія співпрацює не лише з фермерськими господарствами, а і з об’єднаними територіальними громадами, навіть які є новоствореними.

Маємо можливість поставити техніку по договору фінансового лізингу для використання об’єднаних територіальних громад – трактори різних моделей, екскаватори, машини сміттєзбиральні, причепи, різна сільськогосподарська техніка – по цінам від завода виробника.

Також, у 2019 році, Компанія працює вже із сільськогосподарськими товаровиробниками (фізичними особами), які є членами особистого селянського господарства.

Якщо, є потреба у підтримці таких сільськогосподарських товаровиробників (фізичних осіб), просимо Вас довести до відома надану інформацію в даному листі та надати контакти для зв’язку.

 

Умови фінансового лізинга наступні:

Попередній лізинговий платіж в частині відшкодування вартості техніки

Від 15%

Одноразова комісія за організацію лізингової операції (сплата рівними частинами протягом 3 або 6 місяців)

2-7%

Річна комісія за супроводження договору

19-22,8%

Термін фінансового лізингу

3 роки

Звертаємо Вашу увагу на те, що Національна акціонерна компанія «Украгролізинг» здійснює передачу у фінансовий лізинг техніку вітчизняного та зарубіжного виробництва, яка є в наявності Компанії або яка придбавається за індивідуальним замовленням Лізингоодержувача.

 

За більш детальною інформацією Ви можете звернутися до Хмельницької філії Національної акціонерної компанії «Украгролізинг» за адресою:

  • м.Хмельницький, вул. Героїв Майдану, 54, оф. 501;
  • ел. Адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Телефон для зв’язку:

Тел.роб. (0382) 70-34-83

Директор Хмельницької філії          067-38-08-338    Яремов Богдан Михайлович

Начальник відділу лізингу               098-39-81-345     Пукас Ігор Михайлович

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.