Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 31 гостей на сайті

12 березня 2019 року в рамках Всеукраїнської естафети пам’яті «Слава визволителям України», яка проводиться під егідою Всеукраїнської громадської організації ветеранів Другої світової війни, інших локальних війн і воєнних конфліктів (учасників бойових дій, інвалідів, учасників війни), ветеранів праці, дітей війни, ветеранів військової служби, інших пенсіонерів – громадян похилого віку, з нагоди 75-ї річниці визволення Хмельниччини від нациських загарбників, делегація Полонщини у складі керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету ради Полонської міської ОТГ Коблая О. М., голови Полонської районної ради організації ветеранів України Жухевича В. І. та секретаря Полонської районної ради організації ветеранів України Машури А. С. урочисто передала естафету пам’яті на Старосинявщину.

Представники Старосинявської райдержадміністрації, селищної ради, ветеранської організації Старосинявщини на межі Старокостянтинівського та Старосинявського районів з хлібом-сіллю зустріли делегацію з Полонщини.

В подальшому було здійснено покладання квітів до меморіалу загиблим воїнам у Другій світовій війні в смт. Стара Синява та проведено тематичний круглий стіл у приміщені Старосинявського районного будинку культури, приурочений 75-й річниці визволення Старосинявщини від нацистів, в якому прийняли участь представники Полонської делегації, місцевої влади, ветеранських організацій, учителі та учні загальноосвітніх шкіл селища а також інші запрошені особи.

Усі виступаючі на засіданні круглого столу наголошували на тому, що сторінки історії України, які написані людською кров’ю не можуть бути забутими ні за яких обставин.

 

 

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.