Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 3 гостей на сайті

1. Організатор громадського обговорення: староста Новоселицького старостинського округу.

2. Обєкт права власності, якому пропонується змінити назву (перейменувати): вулиця Комарова в с . Новоселиця.

3. Пропозиції та обґрунтування щодо зміни назви (перейменування) об’єкта права власності: пропонується змінити назву вулиці Комарова на вулицю Василя Чумака, уродженця та жителя с. Новоселиця, вчителя музичного мистецтва, музиканта, композитора, поета, сценариста, лауреата педагогічної премії ім. Л. Українки, засновника та керівника народних аматорських колективів «Джерело», «Веселі музики».

Пропозиція щодо зміни назви вулиці Комарова на вулицю Василя Чумака в с. Новоселиця надійшла від жителів вул. Комарова с. Новоселиця.

У разі надходження інших пропозицій (зауважень) щодо зміни назви вулиці Горького на назву, яка буде відображати імена (псевдоніми) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, останні будуть враховані під час проведення громадського обговорення.

4. Суб’єкт, який вніс пропозицію щодо розгляду питання зміни назви (перейменування) вулиці: пропозиція щодо зміни назви вулиці Комарова на вулицю Василя Чумака надійшла від жителів вулиці Комарова с. Новоселиця.

5. Строк, місце, час проведення заходів з громадського обговорення: 15 травня 2019 року о 10.00 год. громадські слухання за адресою: с. Новоселиця, вул. Соборна, 163 (адміністративний будинок старости).

6. Поштова адреса та адреса електронної пошти, строк і форма для подання пропозицій (зауважень): пропозиції (зауваження) подаються на поштову адресу: Полонський р-н, с. Новоселиця, вул. Соборна, 163 та на адресу електронної пошти:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  до 14 травня 201року включно.

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає; юридичні особи подають пропозиції у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження; анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

7. Місцезнаходження та адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення: Полонський р-н, с. Новоселиця, вул. Соборна, 163, староста Новоселицького старостинського округу, тел. 95-1-64, e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

8. Прізвище, імя особи, що проводить заходи з громадського обговорення: староста Новоселицького старостинського округу Рибій Світлана Сергіївна.

9. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення: до 28 травня 2019 року на офіційному веб-сайті виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ.

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.