Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 4 гостей на сайті

12 березня в Хмельницькому Центрі розвитку місцевого самоврядування з представниками громади проводився тренінг «Ресурси і можливості: як і де ефективно розповідати про громаду». Зачепили теми видання інформаційних бюлетенів, необхідності співпраці громад і місцевих ЗМІ і навіть пройшлися по особливостях ведення сторінок у соцмережах структурними підрозділами громади. Але основною темою було законодавство, яким регулюється як інформаційна сфера так і висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування.

Світлина від Хмельницький Центр розвитку місцевого самоврядування.

А ви знали, до прикладу, що право на заснування друкованого засобу масової інформації належить громадянам України, громадянам інших держав та особам без громадянства, юридичним особам України та інших держав та трудовим колективам підприємств, установ і організацій на підставі відповідного рішення загальних зборів. А ось органів місцевого самоврядування у переліку НЕМАЄ.

Світлина від Хмельницький Центр розвитку місцевого самоврядування.

До того ж, фінансування друкованих ЗМІ та редакцій, згідно із ст 3 ЗУ «Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів» з 01.01.2019 з місцевих бюджетів, припиняється.

 

 

 

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.